A. Jagelavičiūtė: „Man svarbiau ką dedu į save, o ne ant savęs“

A. Jagelavičiūtė
A. Jagelavičiūtė

Į naujos kulinarijos laidos „Receptų užkalbėtoja“ filmavimus įsisukusi Agnė Jagelavičiūtė sugeba suderinti darbą virtuvėje, įsikūrusioje centrinio Kauno turgaus viduryje ir apsipirkinėjimą. Laukdama kol išvirs laidos metu ruošiama gardi sriuba, Agnė nusprendė nešvaistyti laiko ir trumpam pabėgti iš virtuvės bei pasivaikščioti po parduotuves Kauno prekybos miestelyje Urmas. Besižvalgydama po parduotuves, Agnė sutiko atvirai papasakoti apie savo apsipirkinėjimo įpročius.

Agne, ar užsukate į turgų apsipirkti?
Taip, retkarčiais apsiperku turguje, tačiau dažniausiai perku maisto produktus, nes čia už gerą kainą įsigyju sveikų, šviežių produktų, tinkančių kokybiško maisto gamybai.

Ką manote apie turguje pardavinėjamus drabužius?
Man tikrai nebūtų gėda nusipirkti drabužį iš turgaus, nes, kiek matau, čia tikrai galima įsigyti įvairaus stiliaus ir kokybės rūbus. Jei žmogus turi stiliaus pojūtį jis tikrai gali gražiai apsirengti ir turguje nusipirktais rūbais. Nemanau, kad skoningas apsirengimas priklauso nuo to, kur perki drabužius. Su stiliumi galima susipykti ir apsiperkant tik prabangiose parduotuvėse.

Ar skiriate daug išlaidų rūbams ar batams?
Tikrai ne. Jau ilgą laiką mano drabužių dydis nesikeičia, todėl tinkamai prižiūriu savo drabužius ir man jie tarnauja ne mažiau nei 10 metų. Taip prisikaupia nemažai rūbų, kuriuos aš dėviu. Nesu iš tų moterų, kurios papildo savo garderobą kas savaitę ar mėnesį. Daugiau išleidžiu maistui, nes man svarbiau ką dedu į save, o ne ant savęs.

Vis dėlto, kokią didžiausią sumą esate išleidusi batams?
Nemeluosiu, turiu ir brangios avalynės ir labai pigios. Mano spintoje rasite batus, kurie kainuoja 2000 litų ir sportinius batelius iš prekybos centro už 20 litų.

Esate ne tik kulinarė, bet ir stilistė, rūbų dizainerė. Todėl akivaizdu, kad drabužiai Jūsų gyvenime yra svarbūs. Ar jums galioja kiekvienai moteriai tinkantis pasakymas, kad rankinių ir batų niekada nebus per mažai?
Aišku, smagu būtų turėti kambario dydžio spintą, kurioje būtų kalnas batų ar rankinių, bet košės juk iš jų nevirsi ir visko ant savęs nesusikrausi, todėl kiek, turiu tiek užtenka.

Galite pasakyti, kiek batų porų turite?
Oi, tikrai nežinau gal apie 15.

Į ką atkreipiate dėmesį rinkdamasi batus – praktiškumą ar stilingumą?
Stengiuosi rinktis viduriuką – batai turi būti ir stilingi, ir praktiški, ir patogūs.

Agne, ar Jums sunku išsirinkti drabužius, aksesuarus? Ar ilgai svarstote prieš įsigyjant naują rūbą? O gal atvirkščiai Jums galioja momentinė pamačiau – patiko – noriu – turiu taisyklė?
Pirmiausia, aš nusprendžiu, ko man reikia, ko aš noriu, kokio stiliaus drabužį noriu įsigyti, todėl į parduotuvę ateinu jau žinodama, ką nusipirksiu. Be abejo, pamatau tikrai nemažai gražių dalykų, bet tuomet prisimenu, kad atėjau čia ne dėl jų, o dėl to, kad įsigyčiau, ko man reikia.

O kulinarinius Agnės kulinarinius nuotykius galitėsite matyti šeštadienį 9 valandą ryto per LNK laidoje „Receptų užkalbėtoja“.

Šaltinis: lnk.lt