A.Jagelavičiūtė: „Plika galva man visai nemaišo“

A. Jagelavičiūtė
A. Jagelavičiūtė

A.Jagelavičiūtė: „Plika galva man visai nemaišo“

BTV „Žvaigždučių“ vedėja Agnė Jagelavičiūtė jaukinasi naująją šukuoseną. Moteris BTV labdaros akcijos „Raudonos nosies diena“ metu kilniam tikslui paaukojo savo plaukus. „Jeigu gali padėti, paaukodamas tai, kas atauga – kodėl ne? “, – apie savo sprendimo priežastis juos atiduoti kilniai akcijai pasakojo A.Jagelavičiūtė.

Moteris išgirdusi, kad BTV„Raudonos nosies dienos “ proga buvo suaukota solidi suma – 257152 litai, nudžiugo ir pridūrė, kad šis renginys jai labai patiko: „ Tai buvo nuostabi šventė dar ir su puikiu tikslu“. O paklausta, ar labai mėgsta padėti kitiems žmonėms, ji teigė: „Nelabai galėčiau pasakyti, kad tą daryti mėgstu, ar čia save kažkaip girti. Aišku, kad padedu kuo galiu. Man atrodo, kad tokie dalykai gyvenant žmonių visuomenėje yra būtini ir tiek“.

Ji prisipažįsta – momentas ant scenos, kai kirpėja pradėjo darbuotis skutimosi mašinėle buvo baugus. „Kažkaip nesijaudinau iki pat tos akimirkos, prieš pat mašinėlei paliečiant mano galvą. O ten, ant scenos, prisipažinsiu – apėmė nerimas. Ypač tuomet, kai jau supranti – nebėra kelio atgal. Plaukai tikrai kris“, – pasakojo BTV „Žvaigždučių“ vedėja A.Jagelavičiūtė.

Moteris neslepia,kad turint skustą galvą smalsuolių dėmesys – garantuotas. „Tikrai, žmonės pastebi. Sulaukiu ir teigiamų, ir neigiamų reakcijų, tačiau į neigiamas nekreipiu dėmesio. Juk tai plaukai ir jie vis tiek ataugs“, – sakė A.Jagelavičiūtė ir pridūrė, kad dar iki šiol iki galo nepriprato prie neįprasto jausmo – dėti pliką galvą ant pagalvės. Anot moters – būti su plaukais ar be plaukų – nesulyginamas skirtumas. „Aišku, atrodo, kas tie plaukai. Neturėtų savijauta su jais ir be jų taip smarkiai skirtis. Tačiau tik vaikščiodamas plika galva gali tai suprasti. Dabar jaučiu net ir menkiausią vėjelio dvelksmą“, -sakė moteris.

Agnei atrodo, kad jos plika galva jai, bent jau šiuo metu, visai nemaišo. „Mano profesija tokia – man verta kardinaliai pakeisti išvaizdą, ir tai daryti aš labai mėgstu. Pakeitus šukuoseną reikia keisti ir aprangą. Šis naujas stiliaus išbandymas man labai patinka. Jau nujaučiu, kad bus be galo įdomu žaisti ir su perukais, kurie, man atrodo, atneš begalę spalvų ir netikėtų įvaizdžių“, – apie skustos galvos naudą pasakojo A.Jagelavičiūtė.

BTV „Raudonos nosies diena“ skirta padėti skurdžiai gyvenančioms šeimoms jau surinko kiek daugiau nei ketvirtį milijono litų jūsų visų aukų. Tad BTV ir „SOS vaikų kaimai“ yra labai dėkingi prisidėjusiems prie šios akcijos. Ir jūs vis dar galite padėti likimo nuskriaustiems šiais numeriais: 1416 – auka 2 litai, 1419 – auka 5 litai.