A. Jagelavičiūtė „Skonyje“ įžvelgia slaptą sąmokslą tarp vyrų

A. Jagelavičiūtė
A. Jagelavičiūtė

„Pasipūtėliai“, – per LNK „Skonio“ filmavimą „Stiklių“ bendraturčiui Romui Zakarevičiui ir virtuvės šefui Liutaurui Čeprackui tėškė kolegė teisėja Agnė Jagelavičiūtė. Net ir atvėsusi po dramatiškos komandų kovų virtuvėje, Agnė neišsigina savo žodžių ir nesigaili dovanoto komplimento.

„Taip, jie tikrai pasipūtę. Man atrodo, kad jie slapta treniruojasi su savo komandomis. Susitinka visi restoranų virtuvėse, gamina, gamina… Tai man truputį juokinga. Ar tikrai tos treniruotės padės?“, – klausia „Skonio“ teisėja.

Agnė žvelgia dar giliau. „Man atrodo, kad tarp Romo ir Liutauro yra lengvas susitarimas eliminuoti mus, moteris… Bet žinot, kaip gyvenime būna – vieni planuoja, o kažkas iš tų planų juokiasi“. Pasak Agnės, jos abi su Kristina Brazauskiene į varžybas virtuvėje žiūri jausmingiau, moteriškiau. „O jiems, matosi, labai norisi suremti ietis. Pamažu krenta mūsų komandų nariai, o jų virėjų – tik daugėja“, – apmaudo neslėpė Agnė.

Pasak Agnės, vyrai gerokai persistengia. „Gyvenime vadovaujuosi taisykle „Negirk dienos be vakaro“, – „Skonio“ teisėjams vyrams Liutaurui ir Romui linki Agnė Jagalevičiūtė.

Šį sekmadienį 19.30 val. „Skonyje“ teisėjai ir jų komandos susirungs temoje „Pusryčiai“ – dar vienas virėjas turės palikti šou.

Šaltinis: lnk.lt