A. Jagelavičiūtės „Skonyje“ laukia akistata

A. Jagelavičiūtė
Agne_Jagelaviciute 1_

A. Jagelavičiūtės „Skonyje“ laukia akistata su jos iškoneveikta Greta Lebedeva

Gražuolė „Projekto Kitokios“ narė Greta Lebedeva pasiryžo dalyvauti didžiausiame LNK kulinariniame šou „Skonis“. Sveiką mitybą propaguojanti ir bikini fitneso varžybose laurus skinanti Greta nori įrodyti, kad sveikas maistas gali būti skanus.

„Pati gaminu taip, kad būtų kuo mažiau riebalų, kuo mažiau prieskonių, druskos, bet būtų skanu ir natūralu“, – sako Greta. Sveikos gyvensenos atstove save laikanti mergina rėžia: „Mūsų kūnas – ne šiukšliadėžė, o kai kurie žmonės maitinasi būtent taip“.

Prieš varžybas ji dažniausiai valgo garuose virtą arba folijoje orkaitėje keptą vištienos krūtinėlę be prieskonių, bet kartais leidžia sau ir atsipalaiduoti. „Tada gaminu salotas su pusžale jautiena, o kolegas palepinu šokoladiniu pyragu“, – šypsosi Greta.

Pradėjusi sveikai maitintis, mergina vis daugiau laiko praleidžia savo virtuvėje, nes, kaip pati sako, kavinėje neužsisakysi dietinio maisto.

Kokį patiekalą ji gamins pirmojoje laidoje, ji neatskleidžia, bet tikrai žino, kad čia jos keliai susikirs su neseniai ją „Facebooke“ iškoneveikusia „Skonio“ teisėja tapusia Agne Jagelavičiūte.

Socialiniame tinkle pamačiusi Gretos valgytą žuvienę Agnė rėžė iš paties: „Žuveliokas su kažkokiais kirminais ir grietine bei citrinomis nuo tetos užvakarykščio vestuvių stalo“.

Po kilusio skandalo Greta dabar vėl sutiks Agnę. Maža to, Agnė, pati to nežinodama, ir spręsdama tik pagal pagamintą patiekalą, Gretą gali pasikviesti į savo „Skonio“ komandą.

„Žinote, aš to susidūrimo su Agne nesureikšminu. Visų pirma, žuvienę gaminau ne aš, o visi draugai, ir ji buvo labai skani. Todėl neėmiau viso to į širdį“, – sako Greta.

O jei pakliūtų į Agnės komandą, ko gero įsitikintų, kad ji – geras žmogus. „Manau, kad viduje Agnė labai gera, o tas pasisakymas „Facebooke“ – viso labo noras pasirodyti. Kita vertus – Skonis“ – tai televizija, šou, reikia į tai žiūrėti linksmai“.

Šaltinis: lnk.lt