A. Kilkuvienė olimpiadą iškeisdavo į bernus

A. Kilkuvienė
A. Kilkuvienė

„Lietuvos ryto“ televizija – oficiali žiemos olimpiados Sočyje transliuotoja. Kol visas eterio dėmesys skiriamas didžiajam žiemos sporto įvykiui, televizijos autorinių laidų kūrėjai ir vedėjai turi laiko atsipūsti prieš artėjantį pavasario sezoną. Tiesa, ne visi laidų vedėjai žiūri olimpiadą ir prisipažįsta ja domėjęsi nuo paauglystės.

„Dabar žiūriu ir grožiuosi, bet anksčiau, paauglystėje… Labiau man rūpėjo bernai, o ne olimpiada!“ – visiškai drąsiai prisipažįsta laidos „Kitoks pokalbis“ vedėja Aušra Kilkuvienė.

Ji sako, kad šiandien, jau galvoje baigus siautėti paauglystės vėjams, tiek vasaros, tiek žiemos olimpiados jai patinka vienodai. „Žinote, toks masinis pamišimas dėl sporto, kuriuo anksčiau visai nesidomėjai… Visai įdomu!“ – šypsosi televizijos žvaigždė.

Mėgiamiausios sporto šakos A. Kilkuvienė sako neturinti ir Sočio olimpiadoje žiūrinti viską iš eilės.

Paklausta apie pačios praktikuojamus žiemos sportus televizijos žvaigždė prisiminė vaikystę: „Tėvai išliedavo ledą. Žaisdavom ledo ritulį ir prasidėdavo dailiojo čiuožimo konkursai. Va taip!“

„Lietuvos ryto“ televizija – 2014 metų žiemos olimpinių žaidynių Sočyje oficiali transliuotoja. Jau dabar įdomiausias varžybas žiūrėkite gyvai ir internetu: http://tv.lrytas.lt. Karščiausias naujienas apie Sočio olimpiadą sekite pirmadienį–sekmadienį „Lietuvos ryto“ televizijos laidoje „Olimpinių žaidynių karštligė“ su žurnaliste Rita Stankevičiūte iškart po „Reporterio“.

Šaltinis: tv.lrytas.lt