A. Sereikaitė tikisi sublizgėti ir 1000 metrų distancijoje

Viasat Sočis

Kol kas aukščiausią vietą iš Sočio olimpiadoje startavusių lietuvių užėmusi greitojo čiuožimo trumpuoju taku atstovė Agnė Sereikaitė tikisi solidžiai pasirodyti ir antradienį. Tai bus jau trečiosios lietuvės varžybos žaidynėse – 1000 metrų distancija.

Šioje rungtyje varžysis 32 sportininkės, suskirstytos į aštuonias grupes. Agnės varžovės penktoje grupėje bus kinė Kexin Fan, korėjietė Alang Kim ir rusė Olga Beliakova. Į ketvirtfinalį iš kiekvienos grupės pateks po dvi čiuožėjas. Ketvirtfinalio, pusfinalio ir finalo varžybos vyks penktadienį.

A. Sereikaitės starto antradienį tiesioginė transliacija per „Viasat Sport Baltic“ – 11.45 val.

Paradoksas – lietuvė olimpiadoje geriau pasirodė 1500 m, o ne 500 m distancijoje, kurioje ji anksčiau pasiekdavo kur kas geresnių rezultatų. Taktinę klaidą padariusi Lietuvos čiuožėja pirmosiose varžybose užėmė 24 vietą tarp 32 dalyvių, o antrosiose buvo 16-a ir aplenkė 20 varžovių – geriausią asmeninį rezultatą ji pagerino net 5 sekundėmis.

„Esu labai patenkinta savo startu“, – po finišo kalbėjo Čekijoje pastaraisiais metais besitreniruojanti čiuožėja trumpuoju taku.

16 vieta – kol kas geriausia tarp žaidynėse jau startavusių mūsų šalies sportininkų. Agnė tikisi sublizgėti ir 1000 m rungtyje. Šį sezoną viename iš pasaulio taurės varžybų etapų A. Sereikaitė užėmė itin aukštą 9 vietą.

Ji prieš porą metų Australijoje iškovojo sidabro medalį pasaulio jaunimo čempionate 500 m distancijoje. Pernai Italijoje vykusioje universiadoje Agnė šioje rungtyje laimėjo bronzos apdovanojimą.

Šaltinis: viasatsport.lt