A. Večerskis apsidžiaugė: nejaugi pirmą kartą karjeroje vaidins teigiamą herojų?

A. Večerskis
A. Večerskis

Jau antradienį, sausio 14-ąją, 20.00 val. dešimt metų žiūrimiausia televizija TV3 pristatys detektyvinį nuotykių filmą ,,Inspektorius Mažylis“, pasakojantį apie provincijos policininko Andriaus Mažylio (akt. M. Jampolskis) ir jo mylimo pagalbininko – vokiečių aviganio Mažylio nuotykius provincijos miestelyje.

Filme vaidina visas būrys garsiausių ir žiūrovų mėgstamiausių Lietuvos kino ir teatro aktorių: M. Jampolskis, Adolfas Večerskis, Saulius Siparis, Larisa Kalpokaitė, Sandra Daukšaitė, Rimantė Valiukaitė, Marius Mačiulis, Tadas Gryn, Toma Vaškevičiūtė, Dalius Mertinas, aktorinės patirties jau turinti „X Faktoriaus“ teisėja Rūta Ščiogolevaitė.

Vieną iš pagrindinių – miestelio policijos komisaro – vaidmenį atliekantis A. Večerskis labai apsidžiaugė pirmą kartą gyvenime sulaukęs pasiūlymo vaidinti ne nusikaltėlį, o iš pirmo žvilgsnio teigiamą herojų – teisėsaugos atstovą. Tiesa, skaitant scenarijų paaiškėjo, kad TV3 premjeros „Inspektorius Mažylis“ komisaras vis dėlto nėra šventas. Žinoma, tai A. Večerskio vaidmenį daro tik dar įdomesnį.

,,Ta nusikaltėlio etiketė mane lydi visą gyvenimą, todėl labai apsidžiaugiau pagaliau gavęs kitokį – priešingą − vaidmenį. Su malonumu pradėjau gilintis į personažo profesijos subtilybes, studijuoju statutą, pasitelkiau konsultantus. Man labai pasisekė, kad mano dukra Ieva yra policijos komisarė, taigi konsultacijas gaunu nemokamai“, – juokiasi A. Večerskis.

,,Jeigu nori įtaigiai suvaidinti tokį specifinį personažą, būtinai turi išsiaiškinti kai kurias šios profesijos subtilybes – nuo policininko uniformos, ginklo laikymo iki pareigūnų profesinių bei žmogiškų santykių su aplinkiniais, kad filmui pasirodžius nebūtų gėda dėl neprofesionalumo“, – aiškina A. Večerskis.

Žinomas aktorius neabejoja TV3 premjeros sėkme: ,,Jau pati filmo statymo pradžia buvo labai teigiama, profesionali. Kai pamačiau, kad vaidina vien profesionalūs aktoriai, labai maloniai nustebau. Tiesą sakant, tokią aktorių sudėtį mačiau pirmą kartą – juk lietuviškuose kūriniuose dažniausiai padaromas kokteilis iš profesionalių aktorių ir mėgėjų, kurie beveik nieko nemoka. Nuo tokių kokteilių, kaip žinia, labai skauda galvą. Šįkart akivaizdu, kad rezultatas bus puikus, nes dirba vien profesionalai. Jei žiūrovai filmą palaimins, su malonumu nusifilmuosiu ,,Inspektoriaus Mažylio“ seriale.“

Pirmą kartą istorijoje žiūrovai bus kviečiami tapti filmo teisėjais, kurie nuspręs tolesnį premjeros likimą. Jei susidomėjimas detektyvine nuotykių istorija „Inspektorius Mažylis“ bus didelis, o atsiliepimai apie jį – palankūs, filmas taps serialu. Taigi žiūrovai galės išvysti naujus ,,Inspektoriaus Mažylio“ nuotykius, herojų meilės peripetijas ir linksmus nesusipratimus.

,,Inspektorius Mažylis“ – antradienį 20.00 val. per TV3!

Šaltinis: tv3.lt