A. Zacharevičienė stengsis

A. Zacharevičienė
A. Zacharevičienė

A. Zacharevičienė: „Stengsiuosi užkrėsti žiūrovus savo vidine laime“

Agnė Zacharevičienė prisipažino, kad negali sulaukti, kada ateis diena, kai ji pradės vesti tiesioginę LNK aktualijų laidą „Labas Vakaras, Lietuva“. „Žinau, kad pirmadienis bus atominis ir man, ir Pauliui Skučui, tačiau negaliu sulaukti šios laidos starto. O mano laidos partneris P.Skučas bus kaip tik grįžęs iš atostogų. Tad pirmasis eteris bus įdomi patirtis ir jam, ir man. Nekantrauju greičiau pradėti“, – sakė Agnė Zacharevičienė ir išdavė, kad naktį prieš eterį tikrai bandys išsimiegoti. „Ar jūs juokaujate? Jeigu visai nepamiegočiau – būtų be galo sudėtinga“, – sakė ji ir išsidavė, kad užmigti stresinėse situacijose jai padeda šilta žolelių arbata.

Žavi moteris taip pat prisipažino, kad nesitikėjo tokio šilto priėmimo iš LNK komandos. „Man tikrai labai malonu, kad Živilė Vaškytė tiek daug man padeda. Aš jos galiu paklausti visko ir man bus atsakyta. Ji – tikra profė. Tai – nuostabu. Aišku, aš nesistengsiu jos kopijuoti – kaip mane darbo televizijoje mokęs Gintaras Deksnys yra pataręs – pernelyg nesilygiuoti į vieną laidos asmenį. Reikia matyti visumą“, – sakė ji.

Agnė Zacharevičienė tikisi, kad LNK aktualijų laidoje „Labas Vakaras, Lietuva“ ji galės būti laisvesnė, nei jai leido BTV žinių vedėjos darbas. „Iš tiesų, žiniose negali būti savimi ir rodyti tiek daug asmenybės. Aš labai norėčiau savo žiūrovams perteikti kuo daugiau pozityvumo ir gyvybingumo, būtent, to, kokia esu aš. Tikiuosi sugebėsiu užkrėsti žiūrovus vidine savo laime“, – sakė ji.

LNK „Labas Vakaras, Lietuva“ vedėja išsidavė, kad didžiausias jos gerbėjas ir labiausiai besidžiaugęs dėl naujo darbo buvo jos sūnus. „Iš tiesų, mano vyrui nebuvo taip svarbu, kur dirbu, bet sūnus spygavo iš laimės sužinojęs, kad įveikiau atrankas. Labiausiai dėl to, kad iš darbo grįšiu anksčiau vakare ir galėsiu daugiau laiko skirti jam“, – sakė ji.
LNK „Labas Vakaras, Lietuva“ su Agnės Zacharevičienės debiutu – jau šį pirmadienį 17 val. per LNK.

Šaltinis: lnk.lt