Aktorė K. Savickytė tapo deimantų įkaite

Kriminalsitai
Kriminalsitai

Deimantų spindesys gali būti pavojingas. Naujausioje LNK serialo „Kriminalistai“ serijoje garsi lietuvių aktorės Kristinos Savickytės įkūnijama veikėja tampa įkaite didžiuliame brangakmenių apiplėšime.

Deimantai – geriausi moterų draugai. Taip kažkada pasakė legendinė aktorė ir seksualumo simbolis Marilyn Monroe. K .Savickytė su šia sentencija sutinka tik iš dalies. „Na taip, deimantai – gražu, tačiau be jų gyventi tikrai galima“,- juokiasi žinoma aktorė.

K.Savickytė mano, jog brangakmenių paskirtis turi kiek kitokią, nei įprasta manyti, reikšmę: „Žinoma, deimantai puošia, tačiau kaip ir prabangus solidaus verslininko laikrodis, jie yra tam tikro statuso ir padėties visuomenėje atspindys. Manau, jog kiekvienas turi teisę pasirinkti būdą kaip save išreikšti, tačiau blogai, kai žmogus ima tarnauti daiktams“.

Kristina prisipažįsta, jog jos sutuoktinis yra praktiškas žmogus, tad papuošalus jai dovanoja retai. Populiari aktorė priduria, jog dovanos kaina nėra reikšmingas dalykas. Daug svarbiau, anot moters, yra noras nudžiuginti ir pamaloninti žmogų. „Mano vyras yra pragmatiškas žmogus. Nors skamba ne itin romantiškai, artėjant ypatingai progai jis dažniausiai pasiteirauja, ko aš norėčiau, ir tai padovanoja. Taip neapsikrauname nereikalingais daiktais“,- pasakoja K.Savickytė.

Žinoma teatro, kino bei televizijos aktorė pasakoja, jog puoštis, kaip ir daugumai moterų, jai patinka, tačiau dabartinės gyvenimo aplinkybės nėra tam itin palankios. Moteris augina tris vaikus – paaugles dvynukes Justiną ir Gabiją bei metukų sūnelį Motiejų. „Kiekviena mama mane supras – turint mažą vaiką, papuošalus tenka kuriam laikui pamiršti“,- šypsosi Kristina.

Trijų vaikų mama pasakoja, jog neretai puošiasi ir dukrų kurtais papuošalais. „Labai nemėgstu nešioti žiedų, o mano mylimiausias papuošalas yra auskarai. Mėgstu vienetinius papuošalus, kurti dukrų yra patys unikaliausi ir mieliausi širdžiai. Juose tiek daug jausmo“,- atskleidžia garsi aktorė.

Kaip „Kriminalistų“ tyrėjams seksis narplioti brangakmenių mįslę, ir kas laukia K.Savickytės veikėjos, žiūrėkite jau šį sekmadienį, 21.00 val. per LNK.

Šaltinis: lnk.lt