Ar energetinė nepriklausomybė tikrai reiškia didesnes sąskaitas?

elektra_tinklai_elta
elektra_tinklai_elta

„Šalies energetinė nepriklausomybė labai svarbu, todėl už tai reikia susimokėti“ – jei ne taip, tai panašiai sakant Lietuvos vadovus esame girdėję ne kartą. Tačiau ar taip yra iš tiesų? Ar energetinė šalies nepriklausomybė tikrai reiškia didesnes sąskaitas?

Apie tai šio trečiadienio „LRT ekonomikos forume“ diskutuos nuolatinė projekto ekspertė, buvusi finansų ministrė Ingrida Šimonytė, Seimo energetikos komisijos pirmininkas, buvęs ūkio ministras Kęstutis Daukšys, asociacijos „Litbioma“ prezidentas Remigijus Lapinskas, dienraščio „Verslo žinios“ vyriausiasis redaktorius Rolandas Barysas.

Taip pat laidoje dalyvaus Seimo narys, Lietuvos žaliųjų partijos pirmininkas Linas Balsys, Visagino atominės elektrinės vadovas Rimantas Vaitkus, Lietuvos energetikos konsultantų asociacijos prezidentas dr. Valdas Lukoševičius, energetikos ekspertas Martynas Nagevičius, Verslo konsultacijų kompanijos KPMG partneris Lietuvoje Rokas Kasperavičius, „Lietuvos energijos“ direktorius Dalius Misiūnas, atominės energetikos ekspertas Gintaras Gavėnas ir kiti.

Vakaro pranešėjas – energetikos ministras Jaroslavas Neverovičius.

„LRT ekonomikos forumas“ – trečiadienį, balandžio 17 dieną 21.15 val., iš karto po „Panoramos“ per LRT televiziją. Vedėjas Edmundas Jakilaitis.

Šaltinis: lrt.lt