„Auksinių svogūnų“ apdovanojimus stebėjo trečdalis Lietuvos gyventojų!

Svogūnai
BTV-Auksiniai-svogunai-12-13

Balandžio 1-ąją BTV buvo žiūrimiausias televizijos kanalas Lietuvoje, pritraukęs beveik milijoną žiūrovų. Lyderės pozicijas BTV užėmė dėl „Auksinių svogūnų“ ceremonijos – TNS LT duomenimis kas trečias Lietuvoje įjungtas televizorius rodė šiuos apdovanojimus, per kuriuos buvo išdalinti dvylika „Auksinių svogūnų“ labiausiai šiemet pasižymėjusiems politikams ir kitiems visuomenės veikėjams. Tradiciniai šmaikščiausi metų apdovanojimai, transliuoti per BTV, vietomis pritraukė iki 30 proc. visų Lietuvos žmonių, leidusių laiką prie televizijos ekranų. BTV auditorijos dalis balandžio 1-ąją siekė 22,5 proc. – daugiausiai iš visų Lietuvos televizijų.

Apdovanojimus vedė Arūnas Valinskas ir Justinas Jankevičius. Ši ceremonija vyko romano „12-a kėdžių“ tematika. Specialias, politizuotas dainas „Auksiniams svogūnams“ paruošė atlikėja Inga Valinskienė, daininkas Česlovas Gabalis, grupė „Čilinam“, Žilvinas Žvagulis ir daugelis kitų.

Auksinį svogūną už metų vestuves laimėjo Šedžių pora. Metų atradimu tapo Birutė Vėsaitė už tai, kad tik po poros mėnesių ministravimo pagaliau atrado, kuriai ministerijai vadovauja. Tauta nusprendė, kad Andrius Kubilius yra verčiausias „Auksinio svogūno“ , įvardindami jį, kaip „Metų netektį“, po kurios lengviau atsiduso visa Lietuva.

Nespėjusiems pamatyti gero humoro fiestos – „Auksiniai svogūnai 2013“ kartojimas jau šį šeštadienį, 13.00 per BTV!

Šaltinis: btv.lt