Balandį per LNK – kiečiausi veiksmo filmų herojai

Missionary Man
Missionary Man

Niekaip neatkeliaujančio pavasario LNK kviečia sulaukti su karštais balandžio mėnesio premjeriniais veiksmo filmais, kuriuose nuo įtampos tirpsta ne sniegas, o lydosi geležis.

Neabejotina LNK balandžio filmų žvaigždė – švedas Dolphas Lundgrenas, vienas garsiausių pasaulyje veiksmo filmų herojų iš Sylvesterio Stallone, Arnoldo Schwarzeneggerio, Bruce Williso, Steveno Seagalo ir Jean-Claude Van Damme kietų vyrukų kartos.
Žiūrovai Dolphą išvys vos 2012 metais sukurtame trileryje „Saugykla“. Jauna pora persikrausto į neseniai įsigytą namą. Naujakurystės džiaugsmai trunka neilgai, o svajonės pradėti čia gražų gyvenimą netrukus tampa košmaru. Savo naujo namo sienoje pora aptinka slėptuvę su narkotikais. Ir tai – tik kraują stingdančių įvykių pradžia. Kai tik naujakuriai praneša policijai apie radinį, pas juos prisistato mielas kaimynas su ginklu rankose. O jis tikrai žino tamsią šio namo praeitį.

Dolphas Lundgrenas balandį pasirodys dar viename LNK filme – jo paties režisuotoje veiksmo dramoje „Misionierius“. Paslaptingas nepažįstamasis atvyksta į miestelį ant unikalaus motociklo. Jo rankose yra Biblija, o širdyje – troškimas keršyti.

Kitas ne mažiau grėsmingas Dolpho kolega – Aikido guru ir veiksmo filmų žvaigždė, Stevenas Seagalas – sužibės kitame balandžio mėnesio LNK trileryje „Juodoji aušra“, tai – garsiojo veiksmo trilerio „Užsienietis“ tęsinys. Steveno Seagalo gerbėjai vėl susitiks su nesustabdomu ir nenuginkluojamu slaptuoju agentu Džonatanu Koldu, kuriam šį kartą teko ypatingai sudėtinga ir beveik neįvykdoma užduotis – sunaikinti teroristus, kurie ketina susprogdinti branduolinį užtaisą ir nuo žemės paviršiaus nušluoti Los Andželą su visais jo gyventojais.

Kitas trileris „Dviguba tapatybė“ iš Los Andželo nukels į netolimąją Bulgariją ir jos sostinę Sofiją. Veiksmo filmų žvaigždė Valas Kilmeris leidžiasi į kulkų lietų, ginklų ir mafijos pasaulį, kuriame negalima pasitikėti nė vienu sutiktu žmogumi – visi jie turi dvigubas tapatybes.

Kita LNK balandžio veiksmo filmų premjera – 2012-aisiais susukta, iš kino teatrų ekranų nužengusi drama „Sniegynų įkaitai“. Žaismingame veiksmo trileryje „A komanda“ užsimezgusi režisieriaus Joe Carnahano ir aktoriaus Liamo Neesono draugystė įkvėpė bendradarbiauti absoliučiai kitokio žanro filme. Los Andželo saulę jie iškeitė į Aliaskos šaltį žiemiškoje išgyvenimo dramoje.

Pūgos sūkuryje nepataisomai sugedęs lėktuvas krenta į sniegingos tundros pusnis. Per stebuklą išsigelbėję ir likę gyvi šeši naftininkai atsiduria laukinės gamtos spąstuose.

Šaltinis:  lnk.lt