Bendram tikslui suburs medicinos profesionalus

Grožio architektai
Grožio architektai

Naujasis TV3 sezonas bendram tikslui suburs medicinos profesionalus

Naujame TV3 sezone – naujos eterio spalvos, o viena iš rudeniškų premjerų – pasikeitimų projektas „Grožio architektai“, suteiksiantis unikalų šansą likimo nuskriaustiems žmonėms į veidrodį pažvelgti naujai. Atėjo metas gyvenimą apversti 180 laipsnių kampu!

Keturi žinomi šalies medikai susiburs tam, kad savo patirtimi, žiniomis ir moderniomis medicinos technologijomis pašalintų įgimtus ar įgytus išvaizdos netobulumus ir taip padėtų žmonėms žengti į naują, visavertį gyvenimą. Specialiai projektui „Grožio architektai“ susivienija geriausių savo srities profesionalų komanda – plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojas Saulius Vikšraitis, gydytojas odontologas Darius Kunčius, gydytojas oftalmologas Algimantas Gutauskas bei estetinės ir lazerinės dermatologijos specialistė Gražina Meilutienė.

Pasak gydytojų, moderniausia medicina daugeliui žmonių suteikia plačias galimybes išspręsti išvaizdos, o kartu ir psichologines problemas. „Jei žmogus neturi dantų arba jie neestetiškai atrodo, atsiranda daugybė kompleksų, pradeda kristi gyvenimo kokybė ir net užsiveria karjeros galimybės. Po gydymo, implantacijos, balinimo ir kitų procedūrų darbingam žmogui gali atsiverti nauji keliai, o vidinius kompleksus ima keisti pasitikėjimas savimi“, – teigia gydytojas odontologas D. Kunčius.

Statistikos duomenimis, 40 procentų vyrų ir net 80 procentų moterų yra nepatenkinti savo išvaizda. Kasdien po tris keturias operacijas atliekantis plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojas S. Vikšraitis teigia, jog pagrindinis projekto tikslas – atstatyti estetišką proporciją tiek veide, tiek kūno srityje – kitaip tariant, padėti žmogui dėl iki šiol turimų išvaizdos niuansų nebeišsiskirti iš minios. „Operacijos gali būti labai įvairios. Galbūt žmogus dėl įvairių išgyvenimų, stresų atrodo vyresnis nei yra iš tikrųjų, galbūt po avarijos liko akivaizdžių estetinių pasekmių, gal gyvenimo kokybei trukdo išskirtinės kūno linijos… Su tuo padės kovoti mūsų komanda. Žinoma, prioritetus teiksime tiems, kurie turi labai aiškią motyvaciją, tačiau trūksta lėšų. Tokiems, kryžkelėje atsidūrusiems žmonėms, mes padėsime atrasti gyvenimo džiaugsmą“, – teigia S. Vikšraitis.

Kenčiate dėl savo išvaizdos? Trūkumai neleidžia gyventi visaverčio gyvenimo? Manote, jog to pakeisti neįmanoma? Naujas TV3 projektas „Grožio architektai“ – tai galimybė, kurios jūs laukėte labai ilgai. Pildykite anketą www.tv3.lt/grozioarchitektai ir leiskite „Grožio architektams“ įgyvendinti jūsų svajones.

Pagalbos ranką naujajame TV3 sezone ties ne tik „Grožio chirurgai“, bet ir „TV Pagalba“, lietuviškų serialų mėgėjus kartu leisti vakarus kvies „Moterų laimė“, „Pasmerkti 2“, „Motina ir du sūnūs“, palaikyti Lietuvos rinktinę skatins „EuroBasket 2013“, juokins „Humoro grandų šou“, drauge gamins „Beatos virtuvė“, pikantiškiausias naujienas skaičiuos „Žvaigždžių dešimtukas“, o įspūdingiausius muzikinius pasirodymus dovanos „Romeo ir Džiuljeta“ bei antrasis „X Faktoriaus“ sezonas.

„Grožio architektai“ – jau greitai naujajame TV3 sezone!

Šaltinis: tv3.lt