Bokso superžvaigždžių kautynės

box
box

Per „Viasat Sport Baltic“ – bokso superžvaigždžių kautynės

„Viasat Sport Baltic“ (VSB) kanalas ankstų sekmadienio rytą tiesiogiai iš Las Vegaso (JAV) transliuos bokso dvikovą, kuri sudomins gal net ir abejingus šiai sporto šakai žiūrovus.

Akis į akį susitiks profesionalų ringe dar nepralaimėję aukščiausio lygio meistrai – amerikietis Floydas Mayweatheris ir meksikietis Canelo Alvarezas. Tai bus pirmojo vidutinio svorio kategorijos (iki 69,9 kg) mūšis.

Patyręs „vilkas“ 36-erių F. Mayweatheris bandys apginti WBA (Pasaulio bokso asociacijos), o net 13 metų jaunesnis C. Alvarezas – WBC (Pasaulio bokso tarybos) ir žurnalo „The Ring“ pasaulio čempiono titulus.

Geriausiu pasaulio boksininku tituluojamas 36 metų F. Mayweatheris, kuris yra ir WBC pusvidutinio svorio (iki 66,7 kg) pasaulio čempionas, profesionalų varžybose šventė 44 pergales (26 nokautai). C. Alvarezas laimėjo 42 kovas (30 nokautų). Jis vieną mačą baigė lygiosiomis, bet tai buvo seniai – 2006-aisiais, kai meksikiečiui buvo tik…16 metų.

F. Mayweatheris pastarąjį kartą su iki tol nenugalėtu varžovu grūmėsi 2007-aisiais – tada palaužė britą Ricky Hattoną. Tuo tarpu C. Alvarezas su neįveiktu priešininku galynėjosi šių metų balandį – privertė pasiduoti amerikietį Austiną Troutą.

F. Mayweatheris už kovą su C. Alvarezu susižers net 41,5 milijono JAV dolerių. Tai bus didžiausias uždarbis per visą bokso istoriją. C. Alvarezas, pasak įvairių šaltinių, gaus nuo 5 iki 12 mln. dolerių.

Tiesioginė transliacija per VSB prasidės 4.00 val. ryto. Iš pradžių vyks dvi įžanginės kovos.

Šaltinis: viasatsport.lt