BTV: „Dviračio šou“: Žmonos įkvėptas A.Progrebnojus kuria sportinių drabužių kolekciją

A. Jagelavičiūtė, A. Pogrebnojus
A. Jagelavičiūtė, A. Pogrebnojus

Jau šį ketvirtadienio vakarą 20.00 val. BTV „Dviračio šou“ – reportažas iš naujosios Agnės Jagelavičiūtės laidos – „Receptų apkalbėtoja“. Į šią maisto gaminimo laidą moteris pasikvietė žymų kulinarą ir dizainerį visą Lietuvą šokiravusį įspūdingais konfliktais su žmona.

„Laba diena. Jūs, aišku, kaip ir visos gyvenimo būdo laidos, norite sužinoti, kaip aš mušiau žmoną, o žmona mušė mane?“, – tik įžengęs į laidos „Receptų apkalbėtoja“ filmavimo aikštelę domėsis garsusis mušeika A.Progrebnojus. A.Jagelavičiūtė jį užtikrins – šiandien pagrindinė pokalbių tema visai ne smurtas šeimoje – jie susirinko tam, kad pakalbėtų apie maistą. Ji ketinanti sužinoti, kaip A.Progrebnojus ruošia lietuvišką mišrainę. Mat jei baltą mišrainę daro kilmingas, žinomas ar kitaip pasižymėjęs, tai gaunasi ne balta mišrainė, o salotos olivjė.

Agnei parūpinus peilį bulvėms pjaustyti A.Progrebnojus pripažins, kad šis įrankis – nepopuliarus jų namuose. „ Mes niekada su žmona peilių nenaudojam. Žvakidės, vazos, nagai – prašom. Peiliai – čia jau neskoninga“, – teigs jis.

Beruošiant maistą A.Jagelavičiūtei parūps tai, ką apie garsų dizainerį dabar pamiršo visi. Tai – A.Progrebnojaus kūryba. Iš kur vyras semiasi idėjų savo rūbų kolekcijoms? „ Iš gyvenimo. Jei žmona man pataiko gerai į nosį, kad kraujas pradėtų bėgti, daugiau kuriu raudonų atspalvių drabužius. Jei pats gerai pataikau žmonai į akį, tai dvi savaites dirbu su mėlynais atspalviais, pereinančiais į žalsvumą. O Dabar kai žmona man padarė šitą ADIDAS ant galvos, sukūriau sportinių drabužių kolekciją “, – BTV „Dviračio šou“ metu pripažins vyras.

Nuo ko prasideda konfliktai Progrebnojų namuose? Kodėl Aleksandras namuose vengia keptuvės? Ir kodėl dizaineriui žalieji žirneliai asocijuojasi su stipriomis žmonos rankomis?

Visa tai – jau šį ketvirtadienio vakarą 20.00 val. laidoje „Dviračio šou“ per BTV!

Šaltinis: btv.lt