BTV „Yra kaip yra“ J.Tulčina atskleis, kad skalpelis jai padėjo atrasti sveiką gyvenimo būdą

J. Tulčina
J. Tulčina

BTV laida „Yra kaip yra“ jau šį pirmadienio vakarą 20.30 val. patars susimąstyti apie valgymo įpročius. Kodėl drastiški lieknėjimo metodai tokie pavojingi?

Vienas iš BTV „Yra kaip yra“ laidos dalyvių Tomas Ratautas ryžtingai nusiteikęs skrandžio mažinimo operacijai. Vyras teigia, jog jokia dieta jam naudos neatnešė: „Laikiausi grikių dietos, tai per mėnesį su puse atsikračiau 14 kilogramų, o atgal sugrįžo visi 16“. O laidoje besisvečiuojantis chirurgas Almantas Maleckas plačiau papasakos apie skrandžio operacijas. Ar jos pavojingos? Ar tai – vienintelis storulių išsigelbėjimo šansas?

BTV pokalbių laidoje savo patirtimi dalinsis ir mama su dukra, kurioms abiems buvo atliktos skrandžio operacijos. Moterys nebeturėjo jokios kitos išeities, genai trukdė suplonėti, dėl to pradėjo streikuoti sveikata, o gyvenimo ritmas buvo per daug intensyvus, jog atsirastų laiko sportuoti ar sveikai valgyti. Tačiau, ar tikrai operacijos atneša tik teigiamus pokyčius?

Natūralios medicinos centrų Vilniuje ir Kaune įkūrėja Jelena Tulčina tvirtins, kad prieš reikia gerai pagalvoti prieš bet kokią intervenciją. „Joks chirurgas jums nepasakys, kad operacijų darymas yra gerai. Duos jums pasirašyti, kad pats atsakote už savo gyvybę ir sutinkate su visomis rizikomis.“, – tvirtins J.Tulčina, kuri pati po skalpeliu yra gulusis net 5 kartus. Ji prasitars, jog daugiau tam nesiryžtų: „Po peiliu daugiau negulsiu, nes žinau, kas tai yra“. Moteris atskleidė, kad būtent tos operacijos ir privertė susidomėti sveiku gyvenimo būdu ir kardinaliai pakeisti savo požiūrį į mitybą.

Ekspertės kėdėje sėdinti dietologė Laisvūnė Petkevičienė papasakos, jog žmogui svarbiausias yra maitinimosi režimas. Kaip reikėtų valgyti, kad negrėstų nutukimas? Kaip išmokti valgyti? Ar laidos ekspertė Gintarė Gurevičiūtė laikosi dietos?

Visa tai sužinosite jau šį pirmadienio vakarą 20.30 val. per BTV.

Šaltinis: btv.lt