E. Dragūno komplimentai

E. Dragūnas
E. Dragūnas

Dainininkei Bjelle – E. Dragūno komplimentai

Naujausias TV3 muzikinis šou „Romeo ir Džiuljeta“ įgauna pagreitį. Šį šeštadienį 19.00 val. TV3 eteryje šou kūrėjai žiūrovams pateiks tikrą „kontrolinį šūvį“: žiūrovų ir dalyvių nuostabai, komisijos kėdę šįkart užėmė išties netikėtas svečias, paprastai vengiantis televizinių šou, grupės SEL lyderis Egidijus Dragūnas.

Dalyviai, pamatę, kas bus vienas iš vertintojų, gerokai sunerimo. „Suvarys juodai“, „iškeiks kaip reta“, „o jau manęs tai tikrai nesupras“, – tokius komentarus buvo galima išgirsti užkulisiuose iš dalyvių lūpų. Tačiau Egidijus nustebino net ir didžiausius skeptikus, iki ašarų privertęs juoktis tiek dalyvius, tiek salėje susirinkusią publiką, tiek kitus komisijos narius. Tuo šį šeštadienį įsitikins ir TV3 žiūrovai.

Šypsena žiūrovus žavinti Bjelle ir šįsyk neliko nepastebėta, tik jau iš Egidijaus to tikrai nesitikėjo. „Įsivaizduokit, atsikeli ryte, nuotaika bloga, o spintutėj turi tokią mergaitę. Atsidarai ir viskas normaliai visą dieną“, – įkvėptas Bjelle šypsenos kalbėjo Egidijus.

Žinoma, juokas juokais, tačiau surimtėti, kai reikia, Egidijus moka. Štai į sceną žengus SEL pritariančiajai vokalistei Silvijai, E. Dragūno veidas išdavė jaudulį. O ir pati Silvija neslepia, jog dainuoti klausant Egidijui – kur kas sudėtingesnė užduotis, nei stovėti šalia jo scenoje. Tačiau įspūdingam pasirodymui, kurį Dominykas Kubilius prilygino MTV apdovanojimams, Egis neliko abejingas: „Šį žmogų aš pažįstu ir galiu būti ramus. Silvija nepaves niekada“.

Negailėjo Egidijus ir kritikos. Pirmiausia jam užkliuvo pirmą kartą scenoje šokusio rokerio Jono keliais numeriais per dideli batai: „Visada gyvenime gali apsiauti naujus batus, kokius nori, bet eidamas į sceną būk su savo batais“. Kaip visada, nenusileido ir laidos vedėjas Mindaugas Stasiulis: „Egidijus puikiai žino, ką reiškia pareiti namo be batų“.

E. Dragūnas dabar puikiai žino, ką reiškia pareiti namo po muzikinio šou „Romeo ir Džiuljeta“ filmavimo. Čia netrūksta emocijų, juoko, džiaugsmo šūksnių, deja, ir ašarų. Kokiomis nuotaikomis spinduliuos trečioji laida, TV3 žiūrovai išvys jau šį šeštadienį, 19.00 val.

Režisieriaus Kęstučio Jakšto statomos roko operos „Romeo ir Džiuljeta“ premjera – gruodžio 10 ir 15 dienomis didžiausiose šalies arenose Kaune ir Vilniuje. Bilietus platina „Tiketa“.

„Romeo ir Džiuljeta“ – šeštadieniais 19.00 val. per TV3!

Šaltinis: tv3.lt