Filmai gegužės 9-ajai paminėti

9_maya_den_pobedy
9_maya_den_pobedy

Kiekvienais metais gegužės mėnesį pažymime Pergalės Antrajame pasauliniame kare dieną. Vėl nulenksime galvas prieš didvyrius, narsiai kovojusius, kad apgintų tėvynę. Šiais metais minėsime 68-ąsias Didžiosios pergalės metines. Šia proga visą gegužės 9 dieną pristatysime jums kultinius karo laikus menančius filmus. Tądien pirmą kartą parodysime ir įspūdingą karinę dramą „Rytoj buvo karas“. Tai įtempta karo išvakarių istorija apie dvi smalsias mokinukes.

Gegužės mėnesį pakviesime jus pažiūrėti ir pritrenkiančią komediją „Pabučiavimas per sieną“. Jūsų širdyse pražys tikrasis pavasaris – vėl patikėsite, kad meilė ir stebuklai egzistuoja… Kita fantastinė istorija „Dangaus teismas“ jums papasakos apie du senus gerus draugus teisininkus, besidarbuojančius pomirtiniame gyvenime ir sprendžiančius, kurios sielos keliaus į dangų, o kurių vieta – pragare. Draugai dirba ranka rankon, viskas vyksta sklandžiai, kol netikėtai kelią pastoja asmeniniai interesai. Dar kita žavinga, nepakartojama, su begale netikėtų lemties vingių ir išties labai linksma komedija „Meilė su akcentu“. Tai septynios meilės istorijos viename filme, nutikusios saulės nutviekstoje, užburiančioje ir svetingoje Gruzijoje.

Puikios nuotaikos pliūpsnį jums padovanos įžymieji „Naša Russia. Likimo kiaušai“ herojai tadžikai Ravšanas ir Džumšutas, Leonido pakviesti į Maskvą remontuoti butų. O dramoje „Gyventi“ išvysite ryžtingą žmogaus kovą su nuožmiuoju Likimu, vis atsisakančiu paklusti žmogaus valiai.

Pabučiavimas per sieną
Fantastinė romantinė komedija
Mago padėjėjas Keša yra pasiryžęs bet kam, kad tik užkariautų jaunutės žavios žurnalistės Alisos širdį, tačiau netikėtai jis praranda darbą ir pajamas. Paskutinė viltis ima blėsti… Netikėtai jis susipažįsta su tikru burtininku. Šis išmoko Kešą vaikščioti per sienas. Ar šiais stebuklingais sugebėjimais vaikinukas pajėgs sužavėti mylimąją? Tai miela ir šilta istorija apie tai, kam žmogus gali ryžtis dėl meilės. Filmą režisavo Vardanas Hakobjanas. Pagrindinius vaidmenis atlieka Antonas Šaginas, Pavelas Volja, Ivanas Ochlobystinas, Karina Andolenko ir Aleksandras Adabašjanas.
Premjera – gegužės 1 d. 20.00

Dangaus teismas
Fantastinė drama
Teisininkai Andrejus ir Bendžaminas yra seni geri draugai. Jie darbuojasi Dangaus teisme ir sprendžia, kuri siela keliaus į dangų, o kuriai lemta nugarmėti į pragarą. Ir štai netikėtai vienoje byloje kelią pastoja asmeniniai interesai. Ar pavyks Andrejui priimti teisingą sprendimą? ŠIS FILMAS BUVO RODOMAS RUSIJOS FILMŲ FESTIVALYJE BERLYNE. Režisavo Aliona Zvantsova. Pagrindinius vaidmenis atlieka Ingeborga Dapkūnaitė, Konstantinas Chabenskis, Ana Michalkova ir Michailas Porenčenkovas.
Premjera – gegužės 7 d. 20.00

Meilė su akcentu
Nuotykių komedija
„Meilė su akcentu“ – tai septynios istorijos apie meilę. Į siautulingą meilės sūkurį įtrauks itin nepanašių, tačiau labai karštai mylinčių žmonių nuotykiai. Tikrai meilei nėra neįveikiamų kliūčių… FILMAS APDOVANOTAS „AUKSINIU ERELIU“ UŽ GERIAUSIĄ MOTERS VAIDMENĮ (Ana Michalkova) ir tame pačiame kino festivalyje nominuotas geriausio nepagrindinio moters vaidmens kategorijoje (Nadežda Michalkova). Režisavo Rezo Gigineišvilis. Pagrindinius vaidmenis atlieka Nikita Jefremovas, Artūras Smolianinovas, Svetlana Bondarčiuk, Filipas Jankovskis, Ana Michalkova ir Ina Čiurikova.
Premjera – gegužės 14 d. 20.00

Naša Russia. Likimo kiaušai
Komedija
Šis filmas pastatytas kultinio rusų humoro serialo „Naša Raša“ motyvais. Rašvanas ir Džamšutas, du tadžikai nelegalai, remontuoja butus šių dienų Maskvoje. Jiems vadovauja Leonidas. Tai tiesiog pritrenkiantis sarkazmo ir realybės kokteilis. Filmas nominuotas „Georgijaus“ apdovanojimui geriausių Rusijos komedijų kategorijoje. Filmą režisavo Glebas Orlovas. Pagrindinius vaidmenis atlieka Michailas Galustjanas, Vladimiras Tiško, Nikolajus Baskovas ir Sergejus Ginzburgas.
Premjera – gegužės 21 d. 20.00

Gyventi
Drama
Filme išvysite atkaklią kovą su Likimu. Kovą, kai žmogus ryžtasi tam, kas, rodos, neįmanoma. Kas taps nugalėtoju ir ar saldi bus toji pergalė? FILMAS PELNĖ PAGRINDINĮ PRIZĄ VIDURIO IR RYTŲ EUROPOS FILMŲ FESTIVALYJE VYSBADENE (VOKIETIJOJE) IR GAVO APDOVANOJIMĄ UŽ GERIAUSIĄ REŽISŪRĄ ATVIRAJAME RUSIJOS FILMŲ FESTIVALYJE „KINOTAURAS“. NOMINUOTAS „NIKOS“ APDOVANOJIMUI UŽ GERIAUSIĄ MOTERS VAIDMENĮ IR GERIAUSIĄ NEPAGRINDINĮ MOTERS VAIDMENĮ. Filmą režisavo Vasilijus Sigariovas. Pagrindinius vaidmenis atlieka Jana Trojanova, Jana Sekste, Jevgenijus Sytyj ir Olga Lapšina.
Premjera – gegužės 28 d. 20.00

Filmai Gegužės 9-ajai paminėti
Šiais metais minėsime 68-ąsias Didžiosios pergalės metines. Šia proga gegužės 9 dieną rodysime jums kultinius karo laikus menančius filmus. Tik nepamiškite įsijunkite, nes tądien pirmą kartą parodysime įspūdingą karinę dramą „Rytoj buvo karas“.
„Rytoj buvo karas“ – gegužės 4 d. 11.50
„Vienas karas“ – gegužės 9 d. 10.00
„Dniepro ruožas“ – gegužės 9 d. 15.40
„Šermukšnių valsas“ – gegužės 9 d. 18.10
„Laikų ryšys“ – gegužės 9 d. 20.00