G. Ryškuvienė gavo vaidmenį iš savo gyvenimo

Gabija Ryškuvienė
Gabija Ryškuvienė

LNK seriale pradėjusi filmuotis aktorė Gabija Ryškuvienė gavo vaidmenį iš savo gyvenimo

LNK televizijos serialo „Namai, kur širdis“ antrojo sezono serijose pradėjo filmuotis aktorė Gabija Ryškuvienė. Ji kurs visiškai naujos herojės vaidmenį.

G. Ryškuvienė tikino, kad įsilieti į serialą tik nuo antrojo sezono jai neatrodo sunkiau, nei dirbti nuo pat projekto pradžios.

„Tai tiesiog mano darbo pradžia. Iškart prasideda intensyvus darbas. Vis dėlto, pirmąją dieną vyksta susipažinimas su režisieriumi, su filmavimo komanda. Tai toks nedrąsus apsiuostymas.

Jaučiuosi gerai, nes visi labai malonūs, gerai sutariame su partneriu“, – po pirmadienį pasibaigusios pirmosios savo filmavimosi dienos LNK seriale „Namai, kur širdis“ sakė aktorė G. Ryškuvienė.

Serialas „Namai, kur širdis“ aktorę žavi dėl to, kad tai – žmogiška ir atpažįstama istorija.

Seriale „Namai, kur širdis“ G. Ryškuvienė vaidina naują heroję Loretą. Tai išsiskyrusi moteris, kuri viena pati augina dukrą – lygiai taip pat, kaip Gabija gyvenime. Tačiau jos herojei, nepaisant visų sunkių likimo išbandymų, širdyje atsiranda vietos ir naujiems jausmams. Loreta jaučia simpatiją panašaus likimo bendradarbiui, kuris taip pat išsiskyręs ir vienas augina sūnų. Bet ar jis atsakys jai tuo pačiu?

„Kiekvienas filmavimasis man yra svarbus, nes tai darbas su kamera, darbas filmavimo aikštelėje – tai visada vertinga patirtis. Niekada nedarau kompromisų. Renkuosi darbą pagal tai, kur linksta širdis“, – kalbėjo vaidybiniuose filmuose, TV serialuose ir projektuose įvairius vaidmenis kurianti G. Ryškuvienė.

Šaltinis: lnk.lt