G. Valaitytę nustebino Lietuvos moterų laiškai ūkininkams

Ūkininkas ieško žmonos
Ūkininkas ieško žmonos

Jau kitą pirmadienį, rugpjūčio 5-ąją, 21.00 val. – išskirtinio TV3 televizijos vasaros pasimatymų projekto „Ūkininkas ieško žmonos“ antroji laida. Visi žiūrovai, o ypač dailiosios lyties atstovės, jau išvydo trečiojo projekto sezono dalyvius. Dabar atėjo laikas susidomėjusioms moterims susipažinti su ūkininkais gyvai.

Vasaros pradžioje žavioji laidos piršlienė Gintarė Valaitytė pristatė šešis žavius Lietuvos ūkininkus – šeškų fermą turintį studentą Valentiną, sportininką, sveikos gyvensenos propaguotoją Dmitrijų, kaimo turizmo savininką ir renginių vedėją Tomą, kavinės savininką, kulinarą Edmundą, aludarystės šeimos tradicijų tęsėją Andrių bei garbaus amžiaus buvusį melioratorių Juozą.

„Išsirinkite svajonių vyrą ir parašykite jam“, – kvietė vienišas Lietuvos moteris rašyti laiškus antrosios pusės ieškantiems ūkininkams. Nuo pat pirmos dienos į „Ūkininkas ieško žmonos“ laidos kūrėjų paštą daugiau kaip mėnesį plaukė laiškai iš įvairiausių Lietuvos kampelių. Visi šeši laidoje pristatyti ūkininkai sulaukė didelio atgarsio moterų širdyse.

Jau rugpjūčio 5-ąją rinktis savo antrąją pusę imsis ūkininkai. Naujosiose laidose Gintarė, nešina ūkininkams skirtais laiškais, lankysis jų sodybose. Vienišų moterų rašyti laiškai nustebins ne tik ūkininkus, žiūrovus, bet ir pačią „Ūkininkas ieško žmonos“ vedėją.

„Trečiasis projekto sezonas – absoliučiai kitoms nei prieš tai buvusieji. Jame – netradiciniai ūkininkai, netradicinis jų požiūris į darbą, gyvenimo vertybes bei ateities planavimą“, – grįždama iš apsilankymo pas ūkininkų šešetą džiugiai ištars projekto „piršlienė“ G. Valaitytė.

Kuris projekto dalyvis pavergė daugiausia žiūrovių, panorusių su juo susipažinti? Kaip dalyviai reagavo į moterų laiškus bei juose išsakomas mintis, ateities vizijas ir viliones? Kokioms moterims ir jų būdo bruožams teikia pirmenybę šiuolaikiniai ūkininkai? Visa tai – naujosiose vasaros pasimatymų projekto „Ūkininkas ieško žmonos“ laidose jau nuo pirmadienio, rugpjūčio 5-osios, kiekvieną darbo dieną 21.00 val. per TV3.

„Ūkininkas ieško žmonos“ – jau rugpjūčio 5 dieną 21.00 val. tik per TV3!

Šaltinis: tv3.lt