I. Anankaitė-Kalašnikovienė jau sūpuoja pirmagimį

I. Anankaitė

„Lietuvos balso“ dalyvė I. Anankaitė-Kalašnikovienė jau sūpuoja pirmagimį

Daugiau nei pusę milijono žiūrovų pavergusio kokybiškiausio LNK muzikos projekto „Lietuvos balsas“ dalyvių fronte – džiaugsmingos žinios. Projekto dalyvė, operos solistė Indrė Anankaitė-Kalašnikovienė su vyru Sauliumi susilaukė sūnelio.

„Per akląsias „Lietuvos balso“ perklausas skaičiavau paskutinius nėštumo mėnesius. Labai džiaugiuosi, kad mokytojai mane įvertino ir delegavo keliauti toliau. Tačiau gamta ir mūsų vaikelis nusprendė, kad mamai laikas pailsėti nuo scenos – pagimdžiau kaip tik tą dieną, kai buvo filmuojamas kitas projekto etapas“, − šypsosi Indrė.

Prieš kelias dienas gimusį sūnų jiedu su vyru pavadino Kipru. Tai, kad dėl sveikatos ir užgriuvusių malonių šeimyninių rūpesčių teko atsisakyti tolesnio dalyvavimo „Lietuvos balse“, pasak I. Anankaitės-Kalašnikovienės, kompensuoja beribis džiaugsmas.

„Motinystė – tai kažkas nepaprasta. Nuostabūs išgyvenimai, pasaulis, rodos, apsiverčia aukštyn kojomis. Linkiu kiekvienai moteriai patirti šį jausmą. O kad teks trumpam atsisakyti dainavimo, susitaikiau ramia širdimi. Dabar mūsų namuose yra naujas solistas. Mūsų šeimos scena šiandien priklauso Kiprui“, − pasakoja I. Anankaitė-Kalašnikovienė.
Sužinoję, kad Indrė susilaukė atžalos, ją pasveikinti suskubo ir „Lietuvos balso“ mokytojai – Inga ir Arūnas Valinskai, per akląsias perklausas pasirinkę Indrę į savo komandą.

„Visi mūsų mokiniai mums su Inga yra kaip vaikai. Todėl labai džiaugiamės tokia tokia gera žinia. Jaučiuosi taip, lyg būtų pagimdžiusi mano dukra, kurios kol kas su Inga dar nesusilaukėme. Tikiuosi, Inga supras šią užuominą ir išgirs mano balsą „Lietuvos balse“, − kaip visada šmaikštus buvo A. Valinskas.

Populiariausias muzikos projektas „Lietuvos balsas“ tik su geromis naujienomis, galingiausiais balsais ir gyvomis emocijomis – kiekvieną šeštadienį 19.00 val ir tik per LNK.

Šaltinis: lnk.lt