I. Valinskienė pasiūlė vyrui garsinti besiporuojančių gyvūnų garsus

A. Valinskas, I. Valinskienė
A. Valinskas, I. Valinskienė

Varlyte pravardžiuojama I. Valinskienė pasiūlė vyrui garsinti besiporuojančių gyvūnų garsus

Jau visai netrukus LNK žiūrovai išvys naująjį muzikinio projekto „Lietuvos balsas“ sezoną, kurio filmavimai prasideda su trenksmu.

Dešimtys dainingiausiųjų projekto mokytojus – Donatą Montvydą, Katažiną Nemycko, Merūną Vitulskį bei Ingą ir Arūną Valinskus – bandė pavergti pagrindiniu turimu ginklu – išskirtiniu balsu.

Darosi aišku, kad patyręs televizijos vilkas ir prodiuseris A. Valinskas, užėmęs raudonąją „Lietuvos balso“ mokytojo kėdę į televizijos eterį sugrįžo ilgam. Abejingi šou verslo rykliui neliko ne tik Aklųjų perklausų dalyviai, bet ir greta sėdintys mokytojai.

Pats A. Valinskas dėmesio nepagailėjo ne tik stipriausių balsų savininkams, bet ir ilgakojėms gražuolėms, tačiau išskirtiniais komplimentais apipylė tik savo partnerę, greta jo dviguboje mokytojų kėdėje sėdinčią žmoną I. Valinskienę.

„Tu mano varlyte“, „gyvenimo drauge“, „gyvatėle“ – pikantiškais kreipiniais A. Valinskas kreipėsi į žmoną pilnose „Lietuvos balso“ perklausų tribūnose sukeldamas juoką.

„Klausiate, kodėl varlytė? Prisimenate pasaką apie Vasilisą Gražiąją? Tai štai, tas kreipinys „varlytė“ būtent iš jos. Jūs tik neišsigaskit, čia mano varlytė atvažiavo!“ – juokiasi Arūnas užsimindamas, kad LNK žiūrovai išvys ir daugiau staigmenų.

Maža to, vienam Aklųjų perklausų dalyviui mokytojas pasiūlė garsinti begemotų, o Ingai – žirafų skleidžiamus garsus.

„Brangus Valinskai, o filmus apie liūtų poravimąsi mes garsinsim kartu!“ – demonstruodama pasitikėjimą savimi vyrui atšovė I. Valinskienė.

Ką jai atsakys Arūnas ir kokia bus kitų „Lietuvos balso“ mokytojų reakcija? Nors kokybiškiausias muzikinis projektas „Lietuvos balsas“ LNK televizijos eteryje pasirodys tik naująjį sezoną, panašu, kad šmaikščių vienos garsiausių šou verslo porų replikų jau reiktų pradėti laukti dabar.

Šaltinis: lnk.lt