Iššūkis Vladai Musvydaitei – šuolis nuo 5 metrų aukščio tramplino

V. Musvydaitė
V. Musvydaitė

Dešimt metų žiūrimiausia televizija TV3 jau nuo vasario 9-osios savo žiūrovus sekmadieniais 19.30 val. kvies į įspūdingos premjeros – visame pasaulyje populiaraus šou „Šuolis“ tiesiogines transliacijas. Dalyvauti projekte pasiryžusios ryškiausios sporto, televizijos, muzikos ir šokių žvaigždės sieks nepriekaištingai nerti į vandenį iš 5 m, 7,5 m ar net 10 m aukščio. Dalyvių ir vedėjų pavardės jau atskleistos, tačiau šį savaitgalį vieno baseino lankytojai ant tramplino išvydo ir TV3 sporto žinių vedėją Vladą Musvydaitę. Ar ir ji treniruojasi „Šuoliui“?

Vl. Musvydaitė, rengdama reportažą TV3 sporto žinioms apie olimpietį Aleksandrą Kazakevičių, kuris dalyvauja premjeroje „Šuolis“, nutarė pati savo kailiu pajusti, ką teks išgyventi Lietuvoje dar nematyto šou dalyviams. Vlada pirmą kartą gyvenime šoko į baseiną nuo tramplino ir iškart pasirinko net 5 metrų aukštį. Žinoma moteris prisipažįsta, kad prieš nušokdama stovėjo ant tramplino ne vieną minutę.

„Kai reikėjo išskaityti reportažo pristatymą, stovint ant 5 metrų aukščio tramplino, man pradėjo svaigti galva. Reportažo efektas buvo tas, kad perskaičiusi tekstą turėjau nušokti į vandenį. Gąsdino tai, kad nė karto nebuvau bandžiusi šokti į baseiną net iš pusės metro aukščio“, – prisipažįsta bebaimė žurnalistė.

Vl. Musvydaitė ant tramplino prastovėjo maždaug 15 minučių. TV3 premjeros „Šuolis“ dalyviai ir projekto treneriai vis ragino Vladą šokti. Vėliau treneriai patikino – niekas šuolių nepradeda nuo 5 metrų aukščio!

„Vlada nustebino savo drąsa. Kai aš pirmą kartą atsistojau ant 5 metrų aukščio tramplino, tai nulipau žemyn pasižiūrėti į šį aukštį iš apačios. Tik tada ryžausi nušokti“, – prisipažino olimpinio bronzos medalio savininkas A. Kazakevičius.

„Iki šiol buvau šokus su tįstine nuo televizijos bokšto. Tada buvau studentė. Buvo tikrai baisu. Aukščio baimę nugalėti nelengva“, – tikina Vlada. Pasak TV3 sporto žinių vedėjos, šuolis su tįstine ir šuolis nuo tramplino panašūs: „Prieš šokant reikia įtempti visus kūno raumenis ir būti tiesiam, kaip styga. Aišku, nuo bokšto nušokus lieki kyboti ore, o šokant į vandenį reikia stengtis kuo švelniau įnerti.“

Vl. Musvydaitės šuolį galima pamatyti televizijoje internete TV3 Play: www.tv3play.lt/play/351541?autostart=true.

Nuo vasario 9 dienos sekmadienio vakarais 19.30 val. tiesioginiame eteryje su žiūrovais sveikinsis naujas vedėjų duetas: televizijos ir radijo veidas Mindaugas Stasiulis ir aktorė Monika Vaičiulytė. Didžioji TV3 premjera „Šuolis“ subūrė didžiulę žinomų žmonių ir plaukimo profesionalų komandą. Dėl laimėtojo vardo kausis laidų vedėjas, verslininkas Gediminas Juodeika, dainininkė Liveta Kazlauskienė, šokėja Eglė Straleckaitė, Lietuvos galiūnas Vidas Blekaitis, Lietuvos krepšinio rinktinės talismanas Juozas Petkevičius, imtynininkas, olimpietis Aleksandras Kazakevičius, dainininkas Deivis Norvilas, šokėjas Deividas Meškauskas, humoristas Vitalijus Cololo, baletmeisteris Jurijus Smoriginas, šokėja Monika Šalčiūtė ir TV3 žaidimo „Laikykis!“ vedėja Indrė Burlinskaitė.

Premjera „Šuolis“ – jau nuo vasario 9 dienos sekmadieniais 19.30 val. tiesiogiai per TV3!

Šaltinis: tv3.lt