J. Smoriginas ėjo imtynių

J. Smoriginas
J. Smoriginas

J. Smoriginas ėjo imtynių su olimpiniu vicečempionu M. Mizgaičiu

Šį sekmadienį 8.30 val. TV3 laidoje ,,Sportuok su mumis“ – dvi labai skirtingos svorio kategorijos profesionalių imtynių ringe: apie šimtą trisdešimt kilogramų sveriantis imtynininkas Mindaugas Mizgaitis ir perpus lengvesnis choreografas Jurijus Smoriginas susirems ne juokais. Tiesa, choreagrafui ,,Sportuok su mumis“ vedėja Vlada Musvydaitė-Baranauskienė padarė staigmeną.

,,Iš pradžių Jurijus pagal pirminį scenarijų turėjo žaisti paplūdimio tinklinį, bet sunegalavus mūsų herojėms Pasaulio paplūdimio tinklinio čempionėms Monikai ir Ievai, teko pagalbos prašyti imtynininko Mindaugo Mizgaičio. Oi, kad kas būtų matęs Jurijaus reakciją, kai šis laimingas įstraksėjo į paplūdimio tinklinio aikštelę ir teištarė: „Ką čia veikia tas, Dzūkijos šernas?“ – juokiasi Vlada.

Paplūdimio tinklinio imtynės iškart buvo surengtos aikštelėje, o vėliau J. Smoriginui teko pasimatuoti tikrą imtynininko aprangą. ,,Aš norėčiau mėlynos spalvos aprangos, nes ji labiau lieknina. Patraukite nuo manęs šį buivolą, nes aš jau nebegaliu. O, koks tvirtas jo liemuo!“ – žodžių kišenėje neieškojo choreografas, kuriam teko garbė imtyniauti su olimpiniu vicečempionu M. Mizgaičiu.

,,Tai buvo viena smagiausių mano imtynių kovų gyvenime. Jurijus nustebino savo koordinacija ir greitais įgūdžiais mokantis permesti varžovą. Super“, – savo įspūdžiais po ,,Sportuok su mumis“ treniruotės dalinosi sunkiasvoris.

Taip pat šio sekmadienio ,,Sportuok su mumis“ laidoje J. Smoriginas atvers ne tik savo namų, bet ir šaldytuvo duris. Ką choreografo žmona išvirs pusryčiams savo vyrui? Kokį būdą, kaip atsikratyti 10 kilogramų per savaitę, atskleis olimpinis vicečempionas? „Sportuok su mumis“ jau šį sekmadienį 08.30 val. per TV3. Nuotaikingas laidos anonsas televizijoje internete TV3 Play, adresu: www.tv3play.lt/play/324388?autostart=true

„Sportuok su mumis“ – savaitgaliais 8.30 val. per TV3!

Šaltinis: tv3.lt