J. Smoriginas ir Ž. Grigaitis

Jurijus Smoriginas
Jurijus Smoriginas

Neišprovokavęs Ž. Grigaičio duoti jam „į dūdą“, J. Smoriginas išėjo iš LNK studijos pasisioti

„Tu toks netikras, neorganiškas, ką tu veiki? Ką moki? Aš jam galiu sakyti, ką noriu, jis man net „į dūdą“ nesugebės duoti“, – LNK laidoje „Plikis ir ponia“ piktinosi choreografas J. Smoriginas, jo manymu, nepelnytu dėmesiu apsupta Žilvino Grigaičio asmenybe.

„Negaliu jo klausyti, kol čia jis kalbės, einu „pasisiot“, – nevyniojo į vatą asmeninės antipatijos verslininkui choreografas ir, visiems paskelbęs kur einąs, išėjo iš laidos „Plikis ir ponia“ studijos.
Ar paties J. Smorigino iššaukiantis elgesys nėra jo nepilnavertiškumo priedanga? „Taip, aš buvau Jurij Smorigin ir dėl to labai kompleksavau. Buvau spuoguotas rusas“, – atviravo Jurijus ir apie kitus savo vaikystės „gėdas bei sarmatas“.

Ar tikrai pasaulis priklauso žmonėms be kompleksų? Ar stori, maži, aukšti, pliki nėra diskriminuojami dėl išvaizdos, ar jiems tenka į įdėti žymiai daugiau pastangų, norint išlikti standartų rinkoje?
„Prisiekiu savo plike, man tai netrukdė  šturmuoti pramogų ir politikos pasaulį“ – tikino Arūnas Valinskas.

„Ką jūs valgote?“ – domėjosi pusę metro už jį aukštesnės moterų krepšinio žvaigždės Vitos Žilinskaitės dainininkas Deivis, tačiau koks privalumas: norint pabučiuoti damai ranką, beveik nereikia lenktis!
„Mane Algis Greitai vadino šlykščia televizijos gėda, kur jis pats šiandien dingęs?“- suvedė sąskaitas su ją žeminusiu šoumenu Vitalija Katunskytė . „Aš kovojau su antsvoriu, bet ne su kompleksu, aš save myliu tokią, kokia esu“- pasakojo dainininkė, viena pirmųjų stambių gabaritų popžvaigždžių, privertusi gerbėjus ją mylėti ausimis, o ne akimis.

Apie tai, kaip kovota su kompleksų demonais ir kuo užkariauti pasaulio simpatijas – šį sekmadienio vakarą 19 30 per LNK su „Plikiu ir ponia“.

Šaltinis: lnk.lt