J. Smoriginas prekiauja

J. Smoriginas
J. Smoriginas

J. Smoriginas užtiktas prekiaujantis turguje

„Dėl TV3 televizijos padaryčiau bet ką, netgi turguje už prekystalio pastovėčiau!“ – antradienį, birželio 25-ąją, 19.50 val. laidos „Žiūrėk! Geras!“ žiūrovams prisipažins žodžio kišenėje neieškantis baletmeisteris, projekto „Šok su manimi“ komisijos pirmininkas Jurijus Smoriginas, priimdamas laidos kūrėjų iššūkį.

„Žiūrėk! Geras!“ komanda Jurijų sutiko atostogaujantį sodyboje atokiame kaime Druskininkų rajone. J. Smoriginas antradienį TV3 žiūrovams aprodys savo valdas: „Čia bulvės pasodintos, čia gražgarstės auga. Viskas be jokių trąšų, ekologiška.“

Nepabijojęs „Žiūrėk! Geras!“ pasiūlymo, Druskininkų turguje J. Smoriginas mėgins parduoti bulvių, žemuogių ir voveraičių: „Dzūkai šiuos grybus vadina „lepeškomis“. Dzūkijoje už viską reikia prašyti fantastiškos kainos, tarsi niekur kitur nei grybai, nei uogos neaugtų!“

„Aš užaugau Šančiuose, Kaune. Ten kas antras prekiaudavo „schera“. Taip žmonės vadindavo iš gamyklų ir fabrikų vogtus daiktus,“ – stovėdamas turguje prisiminimais dalinsis J. Smoriginas.

Ar garsusis choreografas sublizgės kaip prekybininkas? Ar jam pasiseks parduoti savo prekes? Kokiu turguje įsigytu pirkiniu džiaugsis naujai iškeptas prekeivis? Intriguojantys atsakymai ir juokingiausi namų vaizdeliai – TV3 eteryje laukia antradienį 19.50 val.

„Žiūrėk! Geras!“ – pirmadieniais−ketvirtadieniais 19.50 val. tik per TV3!

Šaltinis: tv3.lt