J. Smoriginas tikina: G. Drukteinis – jo giminaitis

Jurijus Smoriginas
Jurijus Smoriginas

Šį, ketvirtadienio, vakarą, TV3 dvidešimtmečio iškilmių išvakarėse, 19.50 val. televizijos eteryje – išskirtinis projektas „TV3 20-mečio Mylimiausi“. Apdovanojimų ceremonijoje bus žiūrovų įvertinti visų laikų mylimiausi televizijos laidų vedėjai, šou dalyviai ir teisėjai. Nominantų sąraše esantis garsusis choreografas, TV3 projektų teisėjas Jurijus Smoriginas jau šįvakar studijoje užmegs intriguojantį pokalbį su apdovanojimų vedėju Giedriumi Drukteiniu.

Vieno populiariausių TV3 projektų „Šok su manimi“ komisijos pirmininkas J. Smoriginas visiems žinomas kaip sparnuotų frazių meistras ir dėmesį prikaustančių akibrokštų kūrėjas. Žinomas vyras ne kartą save vadino netgi Dievu, tačiau apdovanojimų ceremonijoje „TV3 20-mečio Mylimiausi“ Jurijus stebins paprastumu.

Projekto kūrėjai prasitaria, kad likus vos kelioms minutėms iki ceremonijos pradžios filmavimo, J. Smoriginas netgi nepasididžiavo išblizginti stiklines studijos grindis. Net neprašytas choreografas entuziastingai stvėrė šluotą ir pademonstravo, kad karūna jam nenukrenta net ir atliekant tokius buities darbus.

Žinoma, įsijungus filmavimo kameroms J. Smoriginas grįžo prie įprasto amplua ir nesibodėjo patampyti ūsų iškalbingajam G. Drukteiniui. „Lietuvoje meno nėra. Turi būti lavinamas tautos meno intelektas. Bet Lietuvai to nereikia, jai reikia Drukteinio!“ – šįvakar 19.50 val. specialioje laidoje dėstys Jurijus paklaustas, ar choreografijos studijos mūsų šalyje turi verslo perspektyvų.

Žinomas choreografas nustebins ir atviru prisipažinimu, kas jį sieja su projekto vedėju: „Noriu išduoti – Drukteinis yra mano giminaitis. Štai kokių klounų mano giminė prigamino!“

Ką jam atkirs G. Drukteinis ir ar Jurijui bus palanki fortūna apdovanojimų ceremonijoje „TV3 20-mečio Mylimiausi“, paaiškės jau šį, ketvirtadienio, vakarą 19.50 val. tik per TV3. Kartu su J. Smoriginu dėl Mylimiausio teisėjo vardo varžysis ir Marijus Mikutavičius, Jūratė Norvaišienė, Saulius Prūsaitis, Edmundas Seilius, Mindaugas Stasiulis, Rūta Ščiogolevaitė, Saulius Urbonavičius-Samas, Kristina Zmailaitė ir Dainius Žebrauskas-Skruzdėliukas.

Šaltinis: tv3.lt