J. Smoriginas tikrino tituluotos gražuolės lankstumą

S. Burbaitė, J. Smoriginas
S. Burbaitė, J. Smoriginas

Choreografui Jurijui Smoriginui dabar pats šventinių renginių maratonas, čia pat – didžioji TV3 premjera „Šuolis“, kuriai žinomas vyras intensyviai ruošiasi šokinėdamas nuo tramplyno į baseiną, tačiau jis randa laiko ir sportui. Laidoje „Sportuok su mumis“ baletmeisteris vedė makštą jos vedėjai Vladai Musvydaitei ir konkurso „Mis Visata“ dalyvei Simonai Burbaitei.

Pademonstravęs šokėjų mėgstamus mankštos pratimus baletmeisteris negailėjo komplimentų savo asistentėms, tačiau Simonai pasiteiravus ar jos galėtų būtų baleto šokėjomis, buvo tiesmukas: „Esate gražios ir lieknos, viskas su jumis yra gerai, bet balerinomis negalėtumėte būti, nes esate per senos!“

Nors balerina būti jau per vėlu, S. Burbaitei puikiai sekėsi prisitaikyti prie J. Smorigino mankštos tempo. Fizinis krūvis merginai ne naujiena. Ji nuo mažens sportuoja – lankė futbolo, krepšinio, dziudo treniruotes, o ruošdamasi „Mis Visata 2013“ konkursui sportavo kiekvieną dieną. „Kai ruošiausi konkursui, pakeičiau ir mitybos įpročius. Seniau maitindavausi tris kartus per dieną, dabar stengiuosi tai daryti penkis kartus. Labai mėgstu aerobiką, man šiuo metu tai yra pati priimtiniausia sporto šaka“, – sakė mergina.

Grožio konkurse Simonai teko rungtis net su 85 merginomis iš viso pasaulio. Ne paslaptis, kad tokiems konkursams kai kurios merginos pradeda ruoštis nuo vizito pas plastikos chirurgus. „Konkurso dalyvėms tai nedraudžiama, tačiau aš esu už natūralų grožį. Aišku, kūno linijas paprasčiau ir greičiau dailinti operacijomis, bet man sportas yra malonumas, o rezultatai ne ką prastesni“, – sakė šypsodamasi mergina.

Kartu su Vl. Musvydaite atlikusi ypatingąjį Jurijaus pratimą Simona prisipažino, kad jausmas toks, tarsi pilvą būtų kas nors perrėžęs skalpeliu: „Dabar suprantate, merginos, kodėl aš esu toks lankstus ir energingas. Ši mankšta padės gerinti lanksumą ir laikyseną, kad būtumėte tiesios kaip eglės ir lieknos kaip balerinos.“

Kokią sveikinimo kalbą Jurijus rėžė Simonai ir Vladai ir ko aštrialiežuvis palinkėjo visiems žiūrimiausios televizijos TV3 žiūrovams Arklio metais, sužinosite jau šį savaitgalį laidoje „Sportuok su mumis“ 8.30 val. per TV3.

„Sportuok su mumis“ – savaitgaliais 8.30 val. per TV3!

Šaltinis: tv3.lt