K. Nemycko virto princese, o nuogą D. Montvydo kūną pridengė odinė liemenė

K. Nemycko
K. Nemycko

Muzikinis projektas „Lietuvos balsas“ kaskart žiūrovams pateikia vis daugiau staigmenų. Šeštadienį per tiesioginę transliaciją dalyvius vertinantys mokytojai uždainavo vienas kito dainas ir sulaukė audringos publikos reakcijos. Donatas Montvydas pasirinko Ingos Valinskienės hitą „Būk šalia“, Inga – Katažinos dainą „Tikėjau“, kurią jai sukūrė Deivydas Zvonkus, Merūnas Vitulskis užtraukė Donato „Norim dar“, o Katažina jam atsakė „O, gražuoli“.

„Lietuvos balso“ žiūrovus mokytojai apstulbino ir savo įvaizdžiu. Katažina tapo auksine princese su tikrų tikriausia karūna.

„Su trumpute aukso spalvos suknele ir karūna Katažina ir atrodė, ir jautėsi puikiai. Manau, ji jau yra tapusi Lietuvos scenos princese, tad mūsų darbas buvo tik pabrėžti šį jos statusą“, − pasakoja projekto stilistė Austėja Jablonskytė.

Tuo tarpu D. Montvydas šeštadienį tapo seksualiu rokeriu. Jam stilistų komanda parinko aptemptus džinsus, masyvius batus, ant nuogo kūno Donatas apsirengė odinę liemenę, o riešus apjuosė odinėmis apyrankėmis.

„Donatas mėgsta rengtis jaunatviškai, tad jam labai tiko šis truputį pankiškas stilius. Manau, jo gerbėjoms pro akis nepraslydo ir nuogos, raumeningos Donato rankos“, − šypsosi Austėja.

Kaip visada žėrėjo I. Valinskienė, šįkart pasipuošusi pūstu, liemenį išryškinančiu sijonu.

Paklausta, kokį įvaizdį „Lietuvos balso“ mokytojams parinks šį šeštadienį, stilistė pasiūlo palaukti lemtingosios tiesioginio eterio dienos. Netikėtumų tikrai bus.

Šaltinis: lnk.lt