Kino filmo „Moterys meluoja geriau. Kristina“ pristatomasis filmukas (ir video)

Moterys meluoja geriau. Kristina
Moterys meluoja geriau. Kristina

Jau pasirodė kino filmo „Moterys meluoja geriau. Kristina“ pristatomasis filmukas

Bene laukiamiausia lietuviško kino metų premjera – romantinė komedija „Moterys meluoja geriau. Kristina“ – kino teatrų ekranuose pasirodys kiek daugiau nei už mėnesio – lapkričio 29 dieną. Kino kompanija „Singing Fish“, vadovaujama prodiuserio Povilo Skaisgirio, šiandien pristatė kultinio TV3 serialo „Moterys meluoja geriau“ motyvais pastatyto kino filmo pristatomąjį filmuką.

Kaip pasakoja filmo režisierius, dramaturgas bei aktorius Alvydas Šlepikas, anonsiniame filmuke atskleidžiamos įvairiausios filmo vietos – nuo meile ir romantika alsuojančių epizodų iki komiškų ir smagių akimirkų iš juostos.

Trijų minučių trukmės vaizdo klipe pasirodo visi ryškiausi TV3 serialo „Moterys meluoja geriau“ aktoriai: Edita Užaitė, Inga Norkutė, Aušra Štukytė, Ramūnas Rudokas, Džiugas Siaurusaitis, taip pat Andrius Bialobžeskis, Marijus Mikutavičius ir kiti.

„Filme pasakojamas tas laikotarpis, kurio serialo žiūrovai nematė. Tai istorija, kuri nutiko tuo metu, kai Kristina gyveno su Paulium, tačiau šie įvykiai nebuvo parodyti, nes serialas tada koncentravosi ties kitų personažų gyvenimais. Paulių seriale vaidino Vytautas Šapranauskas, ir su juo jau buvo aptartas šis kino vaidmuo, tačiau taip jau atsitiko, kad filme Vyto vaidmenį, vos vos pakoreguotą, teko atlikti jo bičiuliui, kolegai A. Bialobžeskiui“, – apie filmą pasakoja A. Šlepikas.

„Trumpus epizodus, kaip A. Bialobžeskiui sekėsi įkūnyti Paulių, galima pamatyti pristatomajame filmuke. Filme, žinoma, yra ir Kostia, ir, aišku, Robertėlis su mama, jų neparodyti čia tiesiog negalėjome. M. Mikutavičiaus personažas taip pat turi atitikmenį seriale – įdomu ar žiūrovai jį atpažins? Anonsiniu filmuku norim sukurti intrigą, tačiau nenorim atskleisti istorijos, kad nesugadintume žiūrovams malonumo žiūrėti“, – sako režisierius.

„Filmas bus skirtas visai šeimai, jame neišgirsite keiksmų, neišvysite vulgarybių. Koncentruojamės į plačią auditoriją ir norime, kad filme pasakojamos istorijos pasiektų kiekvieną – nuo pasiturinčio verslininko iki namų šeimininkės“, – pasakoja filmo prodiuseris P. Skaisgirys.

Ištikimiausi populiariojo TV3 serialo gerbėjai jau šiandien spėlioja, kokie santykiai sies kultiniais tapusius serialo personažus. Ar romantiškasis mechanikas Kostia vis dar tebedegs meile charizmatiškajai provincialei Vilmai? O kuri filmo veikėja pavergs M. Mikutavičiaus kuriamo personažo, žaviojo verslininko Andriaus, širdį?

Romantinės komedijos „Moterys meluoja geriau. Kristina“ kūrėjai visų kortų neatskleidžia ir dar labiau kursto fantaziją. „Atsakymai į klausimus – visuose Lietuvos kino teatruose jau nuo lapkričio 29-osios“, – šypsosi filmo prodiuseris P. Skaisgirys.

Kino filmo „Moterys meluoja geriau. Kristina“ premjera – jau lapkričio 29-ąją!

Šaltinis: tv3.lt