„KK2 penktadienio“ studijoje – Barbės opera (ir Video)

Valerija barbė iš Ukrainos
Valerija barbė iš Ukrainos

Jau šį vakarą 19.30val. laidoje „KK 2 penktadienis“ gražiausių pramogų verslo atstovių diskusija apie idealų kūno grožį. Išvydusios garsiausią pasaulio Barbę Valeriją Lukjanovą, LNK laidos „KK 2 penktadienis“ viešnios – N.Bunkė, I.Kazlauskaitė, V.Grikšaitė ir O.Pikul neteko amo. Vos keturiasdešimt du kilogramus sverianti viešnia iš Ukrainos visoms pasirodė be galo liesa. Tačiau visos, netgi plastikos chirurgas G.Papečkys, gyrė Valerijos išvaizdą.

Diskusija naujų spalvų įgavo tada, kai 6 metus vien vaisių ir daržovių kokteiliais mintanti Valerija prisipažino, jog tokia mityba – tik tarpinė stotelė. Moteris įsitikinusi, kad žmogus gali būti gyvas ir visiškai be maisto! Kad gali pasikrauti, pasisemti jėgų ir energijos iš saulės, kaip koks augalas. Išgirdusios tokios kalbas, Lietuvos garsenybės pritilo, o Ingirda Kazlauskaitė rėžė, kad jeigu Valerija iš tiesų savo pavyzdžiu bandys įrodyti šią tiesą, tai tikrai numirs.

„Nemirsiu, nes tikrai žinau, kad saulės energija daro stebuklus. Juk dėl saulės viskas egzistuoja. Vadinasi, gali egzistuoti ir žmogus“, – savo teorijas „KK2 penktadienio laidoje“ dėstė V. Lukjanova.

Išgirdusi garsiosios Barbės samprotavimus, bene labiausiai pasipiktino Natalija Bunkė. „Ar įsivaizduojate, kas bus, jei jaunos mergaitės sumanys sekti jūsų pavyzdžiu, jeigu ims badauti?“, – klausė ji Valerijos.

„Tai labai gerai, mergaite, grožis yra siekiamybė. Vidinio pasaulio išraiška“, – nepasidavė viešnia iš Odesos.
Beje, studijoje Barbe pademonstravo savo neeilinį talentą – padainavo naujos eros operą, kurią išdidžiai vadina „new age opera“. „Tai yra ezoterinė, dvasinė muzika, kurią kuriu remdamasi savo dvasine patirtimi“, – „KK2 penktadienyje“ pasakojo Valerija.

Karšta garsenybių diskusija apie tobulas kūno linijas ir specialus eksperimentas, kurio metu laidos vedėjai Tomas ir Žygis matuos merginų talijas jau šį vakarą laidoje „KK 2 penktadienis“ tik per LNK!

Šaltinis: lnk.lt