Kokia bus pirmoji Avgustinos akistata su „Paslapčių namų“ žiūrovais?

Avgustina
Avgustina

„Rytoj bus 1 savaitė ir 6 dienos, likusios iki pabaigos. Eina sau, aš ištvėriau tiek daug!“ – užmiršusi spjauti per petį ištarė jau 11 savaičių TV3 realybės šou „Paslapčių namai“ išbuvusi dalyvė Avgustina. Žaidėjams įvardinus iškeldinamųjų vardus, projekto šeimininkas Balsas išrinko šios savaitės finale kovosiančių ketvertuką, kuriame pirmą kartą atsidūrė egzotiškoji gražuolė Avgustina.

Ar ši dalyvė – laimės kūdikis, o gal gera diplomatė? „Paslapčių namuose“ išbuvusi beveik tris mėnesius, egzotiškoji mergina neužsitraukė nei dalyvių antipatijos, nei Balso rūstybės. „Jai visada viskas kažkaip lengvai išeina“, – yra užsiminusi Avgustinos mama.

Pirmą kartą šį šeštadienį, gegužės 18-ąją, susidursianti su TV3 žiūrovų akistata gražuolė Avgustina nesijaučia rami – tai matyti ir jos veide. Jaudulys – ne be pagrindo. „Man teks susikauti su jau anksčiau iškeldinimui įvardytais varžovais. Kai kurie buvo įvardyti ne kartą“, – susirūpinusi dėl žiūrovų palankumą išbandžiusių ir vėl į „Paslapčių namus“ grįžusių Gintauto, Valdo ir Karolinos kalba Avgustina.

Reiktų tik spėlioti – turbūt nelietuviškas merginos kraujas neleis pasiduoti be kovos. Kol kiti išlieka ramūs ir užtikrinti dėl pergalės, Avgustina keliasi anksti ir laukia Balso skambučio. Gaunamas užduotis ji vykdo su užsidegimu, taip namuose įnešdama sujudimo. Ar jai pavyks pavergti TV3 žiūrovus?

„Paslapčių namų“ superfinale, kuris – gegužės 25-ąją, jau dalyvaus Laura ir Šarūnas. Ar egzotiškajai realybės šou dalyvei bus lemta eiti iki galo? O gal žiūrovų simpatijas pavergs kiti šį šeštadienį, gegužės 18-ąją, savaitės finale kovosiantys dalyviai: Gintautas, Vladas ir Karolina?

„Paslapčių namai“ – pirmadieniais–trečiadieniais 19.50 val., savaitės finalai – šeštadieniais 19.50 val. tiesiogiai tik per TV3! Realybės šou transliacija 24/7 tik televizijoje internete „TV3 Play“. Karščiausios naujienos apie projektą radijo stoties „Power Hit Radio“ eteryje!

„Paslapčių namų“ savaitės finalas – šeštadienį, gegužės 18-ąją, 19.00 val. tiesiogiai tik per TV3!

Šaltinis: tv3.lt