Kokios yra didžiausios emigrantų tėvų klaidos?

L. Imbrasienė

Kodėl tėvams išvykus į užsienį vaikai lieka Lietuvoje? Kas laukia tokių šeimų ir kaip ateityje į savo emigrantus tėvus žiūrės Lietuvoje su seneliais ar kitais artimaisiais užaugę vaikai? Ar nesunku vaikams pritapti prie naujos aplinkos, naujų gyvenimo taisyklių? Kokios yra didžiausios emigrantų tėvų klaidos?

Šiuos klausimus kartu su specialistais ir su tais, kurie šią situaciją pažįsta iš arti, gvildens šeštadienio laida šeimynai „Padėkime augti“ 9.30 val. per LNK su Laura Imbrasiene.

Laidą žiūrintys tėveliai taip pat galės dar kartą išgirsti patarimus, kaip ir kada vaiką pratinti prie  puoduko. Svarbiausi klausimai ir, žinoma, atsakymai auginantiems mažylius.

Kita tema – vaikų kūrybiškumą skatinančios priemonės. Kalbėsime, apie tai, kokias kūrybines dirbtuves esame pajėgus vaikams sukurti namie. Kartais joms reikia tik popieriaus, žirklių, klijų  ir seno žurnalo ar kartoninės dėžės. To gali visiškai pakakti linksmam žaidimui su vaiku. Juk būtent šiuo būdu mažajam žmogui sudaromos sąlygos ir galimybės kurti, tyrinėti, pažinti ir atrasti.

Šaltinis: lnk.lt