Kova dėl ūkininko žmonos titulo įgauna pagreitį

Ūkininkas ieško žmonos
Ūkininkas ieško žmonos

TV3 vasaros nuotykių projektas „Ūkininkas ieško žmonos“ – tikra atgaiva romantikos ir tikrų jausmų išsiilgusiems žiūrovams, kurie drauge su projekto dalyviais vakarais keliauja į nuostabiausius Lietuvos kampelius stebėti, kaip gimsta gražiausi jausmai tarp išskirtinių šalies ūkininkų ir dailių lietuvaičių.

„Lietuvoje yra labai gražių moterų, ypač provincijoje. Gražių, protingų, vienišų galbūt, tikrai yra. Vyrams reikėtų ne bijoti, o tiesiog ieškoti“, – šį, rugpjūčio 13-osios, vakarą iš karto po pirmųjų pasimatymų ištars moterų apžavėtas ūkininkas ir verslininkas Edmundas.

Projekte dalyvaujantys ūkininkai, siekdami kuo geriau pažinti pretendentes į jų širdis, nestokojo nei išmonės, nei šmaikštumo pasirinkdami pasimatymų vietas bei bendrą veiklą. „Ar buvai kada ant šieno? Pabūsi!“ – šįvakar „Ūkininkas ieško žmonos“ projekto dalyvę provokuos Tomas. Ar mergina pasiduos?

„Iš knygos viršelio negaliu spręsti apie pačią knygą“, – tikins moters visam gyvenimui ieškantis ūkininkas. Kokius išbandymus jis paruoš merginoms? Paskui ūkininkas išdidžiai tars: „Merginos viena kitai kiša pagalius į ratus, kad tik atitekčiau į jų glėbį.“

Kuo mažiau merginų lieka, tuo kova tampa įdomesnė. Jausmų labirintais ir pasirinkimo keliais sumaniai ūkininkus ir pretendentes į jų širdis vedžioja projekto „piršlienė“ Gintarė Valaitytė, išmintingai patardama abiem pusėms. Lemtingieji pasimatymai prieš apsilankymą ūkininkų sodybose – jau šį vakarą 21.00 val. tik per TV3.

„Ūkininkas ieško žmonos“ – pirmadieniais–ketvirtadieniais 21.00 val. tik per TV3 ir TV3 Play!

Šaltinis: tv3.lt