L. Graužinienė pakvietė „Nuo… Iki…“ į naujuosius Seimo pirmininkės namus

L. Graužinienė
L. Graužinienė

„Negaliu sakyti, kad į nieką visiškai nereaguoju, kad nuo manęs viskas kaip vanduo nuo žąsies. Kartais būna skaudu, kai ne taip pateikiama viešai tai, ką sakei, arba iškraipoma. Ir tam reikia labai nedaug – vieno ne ten padėto kablelio, ar pašalintos žodžio galūnės“, – jau šį pirmadienio vakarą 20.25 val. laidoje „Nuo… Iki…“ prisipažins Seimo pirmininkė Loreta Graužinienė.

Šio vakaro interviu ko gero bus pirmas toks atviras nuo to laiko, kai praėjusi metų spalio mėnesį moteris ėmė vadovauti Seimui.

Vos tapusi Seimo pirmininke Loreta Graužinienė atsidūrė it po padidinamuoju stiklu, ir sulaukė, atrodo, tik neigiamo dėmesio. Spaudoje buvo teigiama, kad Seimo pirmininkės postui buhalterinės apskaitos ekonomisto specialybę turinti moteris netinkama, o jos supratimas apie politiką – per menkas. Abejonių kėlė ir tai, kad Darbo partijai priklausanti Graužinienė neturėtų vadovauti Seimui, nes partijos vadovas Viktoras Uspaskichas bei keli bendrapartiečiai nuteisti už juodąją buhalteriją ir milijoninių mokesčių slėpimą. O užimdama pirmininkės postą moteris esą galėtų bandyti jiems padėti pasinaudodama turima įtaka. Spauda su pasimėgavimu aprašinėjo ir politikės stilių bei tai, kaip norėdama gerai atrodyti ponia Loreta dieną pradeda apsilankymu grožio salone net 6 valandą ryto. Pro žurnalistų ausis iki šiol neprasprūsta ir kiekvienas naujosios Seimo pirmininkės pasakytas netikslumas ar užsikirtimas.

Vienos klaidos pakako tam, kad internete tikru hitu taptų šmaikščiai sukurta dainelė „tuti ta“, kai ponia Loreta užsikirto sakydama žodį konstitucija. Dar daugiau pasmerkimo politikė sulaukė prieš du mėnesius, spaudoje pasirodžius informacijai, kad dingo politikės vyresnysis sūnus. O jo paieškoms pasinaudodama aukštu postu moteris neva ant kojų sukėlė visas policijos pajėgas. Paklausta, kas atsitiko, Loreta Graužinienė į kalbas su žurnalistais tuomet nesileido, ir atsisakydavo komentuoti bet kokį klausimą apie jos šeimą.

Ar ieškodama sūnaus moteris pasinaudojo turima įtaka? Ir kas iš tiesų tuomet įvyko? Ar garsios politikės nežeidžia kandūs komentarai ir pajuoka, kurios ji sulaukia kone kasdien? Kaip į tai reaguoja jos vaikai? Ir ar tiesa, kad norėdama išvengti patyčių iš šeimos, ponia Loreta net svarstė atsisakyti Seimo pirmininkės posto? Pagaliau ką apie visa tai galvoja iki šiol žiniasklaidos vengdavęs ir interviu niekam nedavęs politikės sutuoktinis Julius Graužinis?

Šio vakaro laidoje politikė ne tik atsakys į šiuos klausimus, tačiau ir pirmą kartą aprodys butą, kuriame apsigyveno prieš kelis mėnesius netrukus po to, kai tapo Seimo pirmininke.

Pasak vieną aukščiausių postų valstybėje užimančios ponios Loretos, labiausiai dėl žiniasklaidos ir aplinkinių dėmesio kenčia jos šeima. „Vaikai reaguoja labai jautriai. Mažasis parėjęs namo pergyvendavo, nervindavosi. Pergyvena ir vyras. Bet deja, gyvenime už klaidas tenka mokėti, bet jų nereikia daryti. Nelinkėčiau nė vienai šeimai to patirti“, – teigs L. Graužinienė.

Gyvenimo būdo laida „Nuo… Iki…“ jau šį pirmadienio vakarą 20.25 val. tik per LNK.

Šaltinis: lnk.lt