Lietuvoje viešėjusi gyva lėlė iš Ukrainos atrado lietuviškų šaknų

Valerija Lukjanova
Valerija Lukjanova

Garsiausia pasaulyje gyva lėle vadinamos Valerijos Lukjanovos vizitas į Vilnių tapo tikra sensacija. Moterį persekiojo būriai žurnalistų, tačiau tik BTV laidai “Žvaigždutės” pavyko gauti išskirtinį moters interviu, kurį pirmadienio vakarą 20.30 val. išvys BTV žiūrovai.

Milžiniškos žydros akys, ilgos kojos ir vapsvos liemuo! Gydytojai tikina: realybėje Barbės neegzistuoja! Tačiau Valerijos išvaizda liudija: stebuklų vis dėl to būna!

Gyvoji Barbė dalyvauja populiariausiose įvairių šalių televizijos laidose. O savo grožį nuolatos įamžina fotosesijose. Neįtikėtinus vaizdus dar labiau sustiprina Valerijos gyvenimo istorija bei filosofija. O mums, lietuviams, be abejonės itin svarbūs ir Valerijos ryšiai su Lietuva apie kuriuos iki šiol niekas negirdėjo. “Mama Lietuvoje buvo labai daug kartų, apvažiavo visą šalį, parvežė gintaro. Kai sužinojo, kad aš važiuosiu į Vilnių, labai apsidžiaugė”, – pasakoja V. Lukjanova.

Valerija atskleidžia: ji turi artimųjų pabaltyje. Jos krikšto tėvas daug metų gyveno Lietuvoje, tačiau šiuo metu jis įsikūręs Čikagoje.

Nors į Vilnių Valerija Lukjanova atvyko tik po labai ilgų derybų, mūsų šalis jai paliko puikų įspūdį. Mergina ne tik filmavosi, bet ir aplankė Trakų pilį, apžiūrėjo Vilniaus senamiestį bei apsipirko didžiuosiuose prekybos centruose. Žmonės ją, žinoma, atpažino. Tačiau prieiti nedrįso. “Aš visą laiką vaikščiojau su akiniais, tad žmonės nelindo prie manęs”, – pasakojo Valerija.

Daugiau apie šią barbę sužinosite netrukus, jau šiandien BTV „Žvaigždutėse“!

 Šaltinis: btv.lt