„Lietuvos balso“ dalyvė Greta tikisi įrodyti, kad ne grožis valdo pasaulį

G. Jurgaitytė
G. Jurgaitytė

„Cepelinu“ ir „karve“ pravardžiuota „Lietuvos balso“ dalyvė Greta tikisi įrodyti, kad ne grožis valdo pasaulį

„Nenuleisk akių“, − „Lietuvos balso“ scenoje šį šeštadienį dainos žodžiais prašys jo dalyvė Greta Jurgaitytė iš Panevėžio.

Tačiau ji pati dažnai nuo aplinkinių slepia savo žvilgsnį. Į milžiniškas žiūrovų simpatijas jau spėjusio pelnyti LNK muzikinio projekto filmavimą aštuoniolikmetė atvažiavo su viltimi pagaliau atsikratyti kamuojančio komplekso.
„Viena iš priežasčių, kodėl esu čia, yra tai, kad manęs „Lietuvos balso“ mokytojai nematys, tik girdės. Jei kuris nors jų mane pasirinks ir pateksiu į kitą projekto etapą, galbūt įgausiu daugiau pasitikėjimo savo jėgomis. Galbūt man pavyks įrodyti, kad ne grožis, o kažkas svarbesnio valdo pasaulį“, − tikisi Greta.

Sunku patikėti, kad simpatiška, savo nuoširdžia šypsena užburianti mergina savyje slepia ne vieną baimę, o labiausiai išgyvena dėl savo išvaizdos.

„Apie save esu girdėjusi, kad štai, eina dar vienas cepelinas. Arba karvė… Kalbos, kad atrodau baisiai, net ir labai nenorint įsikala į galvą…“ – pasakoja G. Jurgaitytė.

„Lietuvos balsas“ – pozityvus projektas, kuriame vietoje kritikos išsakomi patarimai, kaip tobulėti, kuriame dainuojantys talentai giriami ir skatinami. Ar išgirs „Lietuvos balso“ mokytojai eurovizinės Donato Montvydo dainos žodžiais išsakytą Gretos pagalbos šauksmą, LNK žiūrovai sužinos jau šį šeštadienį, 19.00 val.

Šaltinis: lnk.lt