„Lietuvos balso“ keistuolei Godai garsus australų menininkas pasiūlė pozuoti nuogai

G. Sasnauskaitė
G. Sasnauskaitė

Keistuolės etiketę muzikiniame projekte „Lietuvos balsas“ pelniusi Goda Sasnauskaitė scenoje kaskart surengia tikrą sprogimą. Užkulisiuose rami, net kukli mergina per pasirodymus visus stebina ne tik išskirtiniu vokalu, bet ir užkrečia energija. Ji sėkmingai žengia per visus muzikinio projekto etapus. Talentinga, savita dainininkė, kuri mėgsta keliauti viena, kadaise metusi mokyklą todėl, kad joje nebuvo su kuo kalbėtis – tai tik maža dalis Godos. O jos išskirtinumas pelno ne tik „Lietuvos balso“ mokytojų ir LNK žiūrovų simpatijas.

Australijoje gyvenantis dailininkas Philipas Reuteris, pamatęs G. Sasnauskaitės nuotrauką internete, pasiūlė jai išsirengti ir nutapyti jos aktą.

„Pirmoji mano reakcija buvo šokas. Kažkoks australas beveik reikalauja, kad nusifotografuočiau nuoga ir jis galėtų mane nutapyti. Mačiau jo darbus – jie labai geri, spalvos gražios, įdomi tekstūra“, − pasakoja tapyti ir fotografuoti taip pat mėgstanti Goda.

P. Reuteris pasirodė esąs atkaklus. Kasdien siuntė žinutes, kol galiausiai dainininkė pasidavė ir nusiuntė jam savo portretinę nuotrauką. Po kurio laiko, Goda gavo paveikslo nuotrauką.
„Jis nutapė mane ant dviejų metrų drobės. O paveikslas puikuojasi jo interneto svetainės pagrindiniame puslapyje. Jaučiuosi keistai, nes visiškai nepažįstamas žmogus daro tokius dalykus“, − negali atsigauti G. Sasnauskaitė.

Ar ryšis pozuoti nuoga, Goda sako dar svarstanti. Tačiau gali būti, kad netrukus išvysime ir nutapytą jos aktą – ji iš tų žmonių, kurie linkę laužyti stereotipus ir išbandyti naujoves. Juk dar visai neseniai meniškos sielos atlikėja kreivu žvilgsniu žvelgė į aukštakulnius ir trumpas aptemptas sukneles. Šiandien „Lietuvos balso“ žiūrovus G. Sasnauskaitė gundo seksualia apranga.

Šį šeštadienį Goda scenoje surengs tikrą šou pagal Michaelo Jacksono hitą „Beat it“.

Tiesioginė „Lietuvos balso“ finalinių kovų transliacija su G. Sasnauskaite ir jos konkurentais dėl pergalės – jau šį šeštadienį, 19.00 val. per LNK.

Šaltinis: lnk.lt