Lietuvos ekipos bandys parsivežti pergalę iš Prancūzijos ir Ispanijos

Logotipas

Lietuvos krepšinio klubai Eurolygos rungtynėse svečiuose bandys šturmuoti Prancūzijos ir Ispanijos komandų tvirtoves. Kauno „Žalgiris“ ketvirtadienį išmėgins jėgas su „Strasbourg“ , o Vilniaus „Lietuvos rytas“ penktadienį – su Vitorijos „Laboral Kutxa“. Šias, taip pat dar dvejas intriguojančias rungtynes rodys „Viasat Sport Baltic“ kanalas.

Žalgiriečiai B grupėje per 7 turus iškovojo 3 pergales ir užima 4 vietą. Vieną kartą laimėję Strasbūro krepšininkai yra paskutiniai, bet jie neprarado šansų patekti į antrą etapą. Pirmame šių klubų mače „Žalgiris“ sutriuškino varžovus 88:64.

Kauniečiams svarbiausia sutramdyti Prancūzijos komandos puolimo lyderį – vidurio puolėją Alexį Ajincą. Jis yra rezultatyviausias Eurolygos krepšininkas (vid. 19,1 taško). Be to, prancūzas atkovoja po 6 kamuolius.
„Lietuvos rytui“ jau galės padėti naujokas – amerikietis gynėjas Zabianas Dowdellas. Jis pakeis traumuotą tėvynainį Omarą Cooką.

„Lietuvos rytas“ Eurolygoje jau patyrė 6 nesėkmes iš eilės, bet vis dar išsaugo teorines galimybes žengti toliau. Vilniečiams reikia laimėti visas tris dvikovas ir laukti palankių rezultatų varžovų akistatose. Vieną pergalę turinti Vilniaus ekipa D grupėje užima paskutinę vietą. „Laboral Kutxa“ krepšininkai su keturiais laimėjimais yra treti.

Jei baskų klubas penktadienį triumfuos, o Atėnų „Panathinaikos“ nugalės Belgrado „Crvena Zvezda“ komandą, „Laboral Kutxa“ iškart užsitikrins vietą kitame etape.

Pirmąjį mačą Vilniuje įtikinamai, 85:64, laimėjo Vitorijos krepšininkai. „Laboral Kutxa“ neseniai atsisakė pratęsti sutartį su Rimantu Kaukėnu. Ispanijos ekipoje pastaruoju metu blizga kitas buvęs „Lietuvos ryto“ žaidėjas – juodkalnietis Milko Bjelica. Jis per 22 minutes spėja pelnyti14,8 taško, dvitaškius meta 73,5 proc. taiklumu, sugriebia 5,2 kamuolio.