LNK žiūrovams D. Montvydas paruošė legendinį siurprizą

D. Montvydas
D. Montvydas

Donatas Montvydas – ne tik profesionalus dainininkas, bet ir nepralenkiamas šou scenos meistras. Tuo jau artimiausiu metu dar sykį galės įsitikinti visi LNK televizijos muzikinio projekto „Lietuvos balsas“ žiūrovai. Kokybiškiausio ateinančio televizijos sezono šou, pasaulį pakerėjęs daugiau nei 50-yje pasaulio šalių startas, – jau ateinantį rugsėjį.

Šį rudenį „Lietuvos balsą“ įsijungę televizijos žiūrovai projekto mokytojo D. Montvydo atliekamą dainą „Norim dar“ išgirs tikrai ne vieną sykį – ji jau dabar skamba projekto įvaizdiniame anonse. Muzikinio šou prodiuseriai užsimena – ne vienas dalyvis, norėjęs patekti į kitą „Lietuvos balso“ etapą, Aklosiose perklausose atliko būtent šią dainą.

Deja, kad ir kaip pretendentai į kokybiškiausią muzikinį LNK televizijos projektą bandytų papirkti šou mokytojus, – D. Montvydą, Katažiną Nemycko, Arūną ir Ingą Valinskus bei Merūną Vitulskį – jų pastangos nebus įvertintos. Tam specialiai prieš „Lietuvos balso“ Aklųjų perklausų filmavimą buvo apmokyti „Lietuvos balso“ mokytojai. „Čia nesvarbu, kas tu ir kaip atrodai. Svarbiausia, ką gali tavo balsas!“ – skelbia „Lietuvos balso“ šūkis.

Nepaisant sudėtingo projekto formato, prie kurio įgyvendinimo dirba per 150 žmonių kūrybinė komanda, „Lietuvos balso“ mokytojai – charizmatiškos asmenybės, kurių artistiškumas gali prasiveržti bet kurią akimirką – net ir prieš kameras.

Filmuojant „Lietuvos balso“ pirmąjį etapą, vienai projekto pretendentei atlikus D. Montvydo dainą „Love Is Blind“, kuri socialiniame tinkle „YouTube.com“ perklausyta net kelis milijonus kartų, mokytojas staiga įsiveržė į sceną ir dar sykį pakartojo legendinį suktuką.

„Matote, kiek esu pasiryžęs padaryti dėl savo komandos? Jeigu prireiks, net ir dvigubą suktuką!“ – juokdamasis patikino D. Montvydas. – Be abejo, pirmoje vietoje – darbas, tačiau žiūrovus ruošiamės nustebinti. Jau ne kartą sakiau, kad iš savo komandos mokinių reikalausime viso „paketo“.“

Dar birželio pradžioje, per mokytojo pristatymą prabangiame sostinės „Stiklių“ restorane, D. Montvydas teigė, jog dėl savo auklėtinių sėkmės yra pasiryžęs viskam – net ir jau legenda tapusiam scenos triukui – suktukui. Panašu, kad profesionalus dainininkas pažadų veltui neiššvaistė – tuo jau rugsėjį galės įsitikinti kokybiškiausio LNK televizijos projekto „Lietuvos balsas“ žiūrovai.

Kodėl D. Montvydas buvo priverstas scenoje atlikti suktuką? Ar jam pavyko legendinį triuką atlikti be priekaištų? Kaip dainininko išsišokimą įvertins kiti projekto mokytojai ir ar jo keliu paseks ant scenos stovintis „Lietuvos balso“ dalyvis? Atsakymai paaiškės jau rugsėjį LNK televizijos eteryje, kokybiškiausio muzikinio projekto „Lietuvos balsas“ metu!