LOGIN interneto apdovanojimuose LRT.lt išrinktas geriausiu tinklalapiu

LRT

LRT elektroninės inovacijos įvertintos penktadienį Vilniuje pasibaigusioje progreso konferencijoje LOGIN 2013. Konferencijos organizuojamuose Lietuvos interneto apdovanojimuose „Geriausio tinklalapio“ kategorijoje nugalėjo portalas LRT.lt.

2012 metais visiškai atnaujinto portalo vadovas Mindaugas Raguotis džiaugiasi pergale ir dėkoja tinklalapio lankytojams, žiūrovams ir klausytojams: „Gauti apdovanojimą už atsinaujinusį LRT.lt portalą – labai didelis įvertinimas. Nuo portalo atnaujinimo idėjos iki jos įgyvendinimo nuėjome ilgą ir sudėtingą kelią. Suderinti naujausias technologijas, geriausius formatus, kokybės standartus, dizainą, prieinamumą vartotojams ir tai tinkamai pateikti nebuvo lengva. Vis dėlto manau, kad tikslą pasiekėme – tai parodo ir šis apdovanojimas. Mūsų darbas skirtas lankytojams, žiūrovams ir klausytojams, kurie dabar gali skaityti svarbiausias dienos naujienas, žiūrėti ir klausyti visas LRT televizijos ir LRT radijo programas, peržiūrėti bei perklausyti laidų įrašus, atrasti LRT archyvinius įrašus bei kasdien sužinoti daug įdomių bei naudingų dalykų.”

Į prestižinius apdovanojimus LOGIN 2013 konferencijoje pretendavo ir dvi visuomeninio transliuotojo pristatytos išmaniesiems įrenginiams skirtos programėlės – per kelis mėnesius ne tik tarp moksleivių, bet ir tarp jų tėvų išpopuliarėję „Lietuvos tūkstantmečio vaikai“ ir „LRT grotuvas“, kuriame galima rasti visų LRT kanalų tiesiogines transliacijas, programų gidą ir priminimų galimybę.

LRT – moderniausias transliuotojas Lietuvoje.

Šaltinis: lrt.lt