M. Staniulėnas nemiega prieš tiesiogines „Lietuvos balso“ transliacijas

M. Staniulėnas
M. Staniulėnas

Režisierius M. Staniulėnas nemiega prieš tiesiogines „Lietuvos balso“ transliacijas

„Tai bus šou, kurio žiūrovai dar nematė. Kiekvienas „Lietuvos balso“ finalininkų pasirodymas bus tarsi mažas spektaklis. Miegu vos po kelias valandas per parą, kad viskas scenoje atrodytų tobulai“, − sako garsus Lietuvoje režisierius, choreografas Marijanas Staniulėnas.

Žinomas šokio pedagogas, pripažintas ne tik mūsų šalies, bet ir pasaulio publikos, dirba su gausia komanda šokėjų, apšvietimo, vizualizacijų meistrų.

„Dalyviai atskleis ne tik savo pasirinktą dainą, bet ir jos charakterį. Kai kuriuos pamatysime visiškai kitokius, nei esame įpratę. Yra ir drąsių sprendimų, kurie iš pradžių juos pačius labai nustebino“, − intriguoja režisierius.

Prie „Lietuvos balso“ kūrybinės komandos prisijungęs M. Staniulėnas negaili komplimentų ne tik dalyviams, bet ir pačiam projektui.

„Neabejotinai tai yra vienas profesionaliausiai rengiamų projektų. Džiaugiuosi, kad dirbu čia“, − tikina Marijanas.

M. Staniulėnas devynerius metus buvo profesionalus šokėjas, koncertavo didžiosiose Europos scenose, ypač išgarsėjo kaip šiuolaikinio šokio šokėjas. Atidaręs savo šokių studiją, Marijanas atsiskleidė ir kaip kūrėjas – pasipylė miuziklai, šokio spektakliai, TV projektai. Ne kartą choreografas dirbo su JAV, Pietų Korėjos muzikantais, kūrė šokius jų vaizdo klipams.

Marijanas yra dukart pasaulio hiphopo čempionato nugalėtojas, šokio kovų laimėtojas. Jis kūrė choreografiją vieno garsiausių didžėjų pasaulyje – DJ Armin Van Buuren albumo „Mirage“ pasauliniam turui.

„Žmonės, bendravimas su jais ir visa, kas vyksta aplink, mane įkvepia kūrybai“, − sako niekada nestokojantis idėjų ir vaizduotės „Lietuvos balso“ režisierius.

Finalinės kokybiškiausio muzikinio projekto „Lietuvos balso“ startuoja jau rytoj, šeštadienį, 19.00 val. iš Teatro arenos tiesiogiai per LNK.

Šaltinis: lnk.lt