Mergina dainuos, kad išgelbėtų nuo skurdo (ir video)

Lietuvos balsas
Lietuvos balsas

Paskutinė „Lietuvos balso“ perklausa ir dalyvės paskutinė viltis: mergina dainuos, kad išgelbėtų šeimą nuo skurdo (VIDEO)

Šį šeštadienį „Lietuvos balso“ žiūrovų laukia paskutinė akloji perklausa. Tai bus paskutinė galimybė atlikėjams, kurie svajoja apie didžiąją sceną. Viena jų – pirmojoje šių metų perklausoje laimę bandžiusi Ieva Abrasimova (17 m.). Tuomet merginai neatsisuko nei viena kėdė, bet ji mokytojams ji pažadėjo nepasiduoti ir būtinai sugrįžti.

„Gyvenu, kad padėčaiu mamai“, – tai buvo pirmieji žodžiai, kuriuos jaunoji klaipėdietė ištarė per interviu. Mergina trokšta ne tik dainuoti ant didžiosios scenos ir būti visų mylima žvaigžde – jai labai svarbu uždirbti pinigų. Taip Ieva nori atsidėkoti savo mamai, kuri iš paskutiniųjų stengiasi dėl savo keturių vaikų.

„Su tėvu aš negyvenu, o mama man yra už juos abu. Ji man viską atiduoda ir jei galėtų, duotų dar daugiau“, – per interviu atviravo Ieva. Jos mama taip pat prasitarė, jog visuomenė į daugiavaikes šeimas žiūri nepalankiai, lyg jie būtų asocialūs, o darbdaviai bijo imti į darbą. „Mano dukrytė yra labai savarankiška, nes ji žino, kad viskas bus ne tik jai, ji turi pasirūpinti savo broliais ir seserimis“.

Pinigų atvykti į pirmąją perklausą, Ievos mama rado sunkiai, bet troškimas nugalėti ir begalinė meilė jas atvedė į „Lietuvos balsą“. Deja, nei viena kėdė neatsisuko, o Ieva pilnomis ašarų akimis paskendo mamos glėbyje.

Dabar, paskutiniosios perklausos metu jai atsivėrė antras šansas dar šiemet papulti į „Lietuvos balsą“. Ieva praėjo Radiocentro atranką ir galės vėl dainuoti mokytojams. Jau šį šeštadienį 19 val. per LNK žiūrovai sužinos, ar Ievos antrasis kartas įsodins ją į jau nuvažiuojantį „Lietuvos balso“ traukinio paskutinį vagoną.

http://www.youtube.com/watch?

Šaltinis: lnk.lt