Merginas vilioja šinšilų verslu

Ūkininkas ieško žmonos
Ūkininkas ieško žmonos

Jauniausias „Ūkininkas ieško žmonos“ dalyvis merginas vilioja šinšilų verslu

Dvidešimtąją TV3 vasarą eteryje – pasimatymų ir realybės šou, kelionių laidos, kultinų serialų premjeros ir krepšinis. Belaukiant dešimtųjų TV3 iniciatyva iškovotų Laisvų Joninių, jau trečiąjį sezoną žiūrovus traukiančio pasimatymų projekto „Ūkininkas ieško žmonos“ kūrėjai kviečia merginas ir moteris rašyti laiškus žaviems, talentingiems, itin skirtingo amžiaus ūkininkams, projekto dalyviams. Vyriausiam jų – per septyniasdešimt! Jauniausiam meilės ieškotojui Valentinui – vos dvidešimt, tačiau požiūriu į merginas jis nenusileidžia konkurentams.

„Kiekvienam svarbu turėti tą vienintelį žmogų, su kuriuo galėtum linksmai pramogauti ir pasikalbėti iš širdies, kai sunku“, – sako pasvalietis Valentinas. Gimęs ir augęs ūkininkų šeimoje Pasvalyje, savarankiškai dirbti vaikinas pradėjo prieš porą metų, tačiau perimti šeimos tradicijų ir ūkio – nenorėjo.

Stambūs galvijai reikalauja daug priežiūros ir jėgos, o Valentinui norėjosi visai ne to, taigi vaikinas nusprendė imtis šinšilų auginimo verslo. Šiuo metu dvidešimtmečio ūkyje – didžiulė švelniakailių, „Ūkininkas ieško žmonos“ vedėją Gintarę Valaitytę sužavėjusių mielų gyvūnėlių ferma.

Šinšilų auginimas – ne vienintelė Valentino veiklos sritis. Suremontuotoje senoje fermoje – galybė narvų, kur kas didesnių nei šinšiloms. Čia auginami triušiai. „Turiu visokių – ir baltų, ir juodų, ir margų“, – sako šypsodamasis mielai leidžiantis triušių mažylius paglostyti jaunasis ūkininkas.

Sukdamasis tarp ūkio darbų, vaikinas suspėja ir studijuoti. Šiaulių universitete antrame kurse statybų inžineriją studijuojantis Valentinas organizuoja renginius ir skambina gitara. Po studijų – ūkio plėtojimo planai.

Tiesa, labiausiai „Ūkininkas ieško žmonos“ dalyvį jaudina kitas klausimas: visi draugai turi antras puses, o Valentinas – vis dar vienas. Jis prisipažįsta jaučiantis silpnybę tamsiaplaukėms rudaakėms, prisižiūrinčioms, dailios figūros merginoms, ir pabrėžia: „Norėčiau, kad mano mergina būtų linksma, netgi perdėtai linksma.“ Mainais jis siūlo savo draugystę, nuoširdų ir linksmą bendravimą bei savo petį atsiremti kai sunku.

Perspektyvus ūkininkas laukia merginų laiškų internetiniame TV3 televizijos puslapyje adresu www.tv3.lt/meilestrikampis.

„Ūkininkas ieško žmonos“ – jau netrukus per TV3!

šaltinis: tv3.lt