Milita: „Atėjau čia, kad mano talentą pripažintų“

Milita Daikerytė
Milita Daikerytė

Po skandalo „Vaikų Eurovizijoje“ savo jėgas „Lietuvos balse“ bandanti Milita: „Atėjau čia, kad mano talentą pripažintų“

Ji – pati jauniausia LNK muzikinio projekto „Lietuvos balsas“dalyvė. Militai Daikerytei dar tik šešiolika, bet patirtimi scenoje ji gali rungtis net su dvigubai už ją vyresnėmis scenos įžybybėmis.

Vos užlipusi į „Lietuvos balso“ sceną, ji nė vienam, neleido abejoti – Milita sutverta scenai, o scena – jai. Jaunoji atlikėja dainuoja nuo vienuolikos metų. Pradėjusi merginų ansamblyje, dabar Milita tobulina solinį dainavimą pas vieną geriausių šalies dainininkių ir vokalo dėstytojų – Rositą Čivilytę.

„Tavo potencialas yra variklis, vedantis į sėkmę. Puikus vokalas, puikus jo valdymas“ – pagyrų jauniausiai „Lietuvos balso“ dalyvei po debiuto projekte negailėjo Donatas Montvydas.

Tačiau iki komplimentų Militai teko ištverti ir nemažai išbandymų. Prieš dvejus metus ji dalyvavo „Vaikų Eurovizijos“ konkurse, jame sulaukė didžiulio žiūrovų palaikymo, bet komisijos sprendimu finalininkų trejete liko antra. Prie iš rankų išslydusios pergalės prisidėjo ir kalbos, kad aukštą vietą konkurse Militai tėvai tiesiog nupirko. Kilo tikra sumaištis – dainininkės gerbėjai puolė rašyti peticiją, ginti ją nuo apkalbų.

„Iš pradžių išgyventi šį laikotarpį buvo labai sunku. Vėliau susitaikiau ir padariau išvadą – kad ir ką darytum, visada bus žmonių, kurie tavęs nemėgs. Visa tai vertinu kaip labai gerą patirtį, kuri augina mane kaip žmogų ir kaip atlikėją“, − sako M. Daikerytė.

Dalyvaudama „Lietuvos balse“ Militia tikisi, kad jos talentas bus įvertintas.

„Manau, tai svarbiausia kiekvienam atlikėjui“, − įsitikinusi „Lietuvos balso“ dalyvė.

Šaltinis: lnk.lt