N. Juška dalino provokuojančius patarimus

D. Meškaitė
D. Meškaitė

Baletmeisteris N. Juška dalino provokuojančius patarimus žinomoms moterims

Negailestingai profesionalus muzikos šou „Romeo ir Džiuljeta“ iš dalyvių reikalauja ne tik gerų vokalinių sugebėjimų, bet ir įtikinamos vaidybos. Antroje laidoje, kurią jau šį šeštadienį, rugsėjo 28 dieną, 19.00 val. rodys TV3, prie komisijos stalelio įsitaisys baleto primarijus Nerijus Juška. Jis projekto dalyviams atvirai rodys šių klaidas, nebijodamas pikantiškų palyginimų.

Fizinis skausmas, teatro intrigos, nuožmi hierarchija, didžiulė konkurencija, alinantis darbas ir aukščiausi įvertinimai – visa tai patyręs baleto artistas Nerijus Juška scenos naujokams gali būti atlaidus. Tačiau ar užauginti televizijos užuovėjoje jie vėliau ištvers artistų kasdienybę, patekę į konkurencingą meno pasaulį?

Naujausias TV3 šou „Romeo ir Džiuljeta“ ieško dviejų ypač talentingų jaunų dainininkų, kurie taps legendinio meilės epo naujais herojais modernioje roko operoje „Romeo ir Džiuljeta“. Šio šeštadienio laidos tema – Viljamo Šekspyro parašyta eilutė „O mano lūpų nuodėme saldžioji…“ – padiktavo projekto dalyviams būtiną sąlygą: pasirodymas turi būti gundantis. Laidos filmavimo metu drovumo neįveikusios merginos tuoj pat sulaukė N. Juškos pastabų.

„Tu nebijok savęs glostyti. Tu turi mus sugundyti, viliok mane, nebijok vizginti klubų, taip kaip katės vizgina uodegą, – šou dalyvę Liepą Mondeikaitę mokė primarijus. – Šalia tavęs, tokios Džiuljetos, aš tikrai norėčiau būt Romeo.“

Jo kritiškų pastabų kliuvo ir Diletai Meškaitei, galinčiai pasigirti ne tik puikiais vokaliniais, bet ir fiziniais duomenimis. „Man labai trūko seksualumo, labai labai trūko. Labai trūko tavo klubų vizginimo. Prašau pavizginti kitą kartą“, – Diletai aiškino N. Juška.

Vaikinų judesiai scenoje taip pat neliko nepastebėti. Vytautui Jurgelevičiui, kuris per filmavimą bandė įkūnyti rokerį, Nerijus buvo nuožmus: „Man tai buvo panašiau ne į Romeo, o į įkaušusį naktinio klubo vedėją, kuris pradeda dainuoti ir daryti tam tikrus judesius. Be to, jei jau pradėjai savo pasirodymą glostydamas plaukus, tai nebūk mergaitė, perbrauk per tuos plaukus normaliai. Būk tikru vyru. Tai labai svarbu.“

Į laidos filmavimą susirinkusiai publikai jis neleido nuobodžiauti ne tik profesionaliais komentarais, bet ir savo judesiais. Salėje N. Juška pademonstravo aukščiausią baleto meistriškumo klasę įrodantį suktuką. O po dalyvių pasirodymų pats nepabijojo parodyti jiems, kaip reikia judėti ir atlikti minėtą „uodegos vizginimą“.

Artistiškas ir kritiškas muzikinis šou, kuriame varžomasi dėl pagrindinių roko operos „Romeo ir Džiuljeta“ vaidmenų, – jau šeštadienį 19.00 val. per TV3. Režisieriaus Kęstučio Jakšto statomos roko operos „Romeo ir Džiuljeta“ premjera – gruodžio 10 ir 15 dienomis didžiausiose šalies arenose Kaune ir Vilniuje. Bilietus platina „Tiketa“.

„Romeo ir Džiuljeta“ – šeštadieniais 19.00 val. per TV3!

Šaltinis: tv3.lt