N. Mirončikaitė – mėlynojo kraujo atstovė

N. Mirončikaitė
N. Mirončikaitė

Naujajame „Naisių vasaros“ sezone N. Mirončikaitė – mėlynojo kraujo atstovė?

Penktus metus skaičiuosiantis serialas ,,Naisių vasara“ jau spėjo suburti nemažą gerbėjų ratą. Žiūrovai su nekantrumu laukia ne tik naujojo serialo sezono, bet ir naujų siužeto vingių.

Tiesa, pasak aktorės Nijolės Mirončikaitės, televizijos žiūrovams pažįstamos Anelės vardu, yra dalykų, kurių joks naujas scenarijus nepakeis. Nuo pat pirmo sezono seriale ,,Naisių vasara“ vaidinanti N. Mirončikaitė, sako, jog Naisių kaimas jai tapo antrais namais. Kaip teigia žaviausios šiaulietės titulą turinti aktorė, Naisiuose ji gauna tiek pat dėmesio, kiek ir tikri naisiškiai – visi su ja sveikinasi, linki gražios dienos, parduotuvėje žino, ką ji ketina pirkti.

Tačiau ne vienerius metus seriale ,,gyvenanti“ aktorė pasakoja, jog yra ir kita viso šio žinomumo pusė. Tiesa ta, jog pirmuose sezonuose N. Mirončikaitė kūrė močiutės, varančios ,,naminukę“, vaidmenį. Žinoma moteris atvirauja, jog net ir dabar, kai priešaky laukia jau penktasis serialo sezonas, ji išgirstanti praeivių klausimų bei replikų apie galimybę nusipirkti ,,buteliuką“ ar slapčia paskanauti ,,naminukės“. Puikiu humoro jausmu pasižyminti aktorė į tokius žiūrovų komentarus žiūri su šypsena ir nusistebi, kokią visgi įtaką turi visagalė televizija.

Naujausiame ,,Naisių vasaros“ sezone, kuris šiemet persikelia į LRT televiziją, Anelės personažas vis dar išliks juokingas ir šiek tiek naivus. Serialo kūrėjai išduoda, jog naujas posūkis serialo siužete – aistros dėl grafystės titulų, į kuriuos įsivels ir žavioji močiutė Anelė. Ar iš tiesų paprasta kaimo moteris bus mėlynojo kraujo atstovė, paaiškės naujausiose ,,Naisių vasaros“ serijose.

Penktasis, jubiliejinis, serialo sezonas – jau nuo sausio 1 d. per LRT televiziją.

Šaltinis: lrt.lt