Naują meilę suradusi D. Meiželytė: buvau apgauta ir galutinai nusivylusi vyrais

D. Meiželytė
D. Meiželytė

Donalda Meiželytė prisipažįsta, kad jos nesutramdomas temperamentas labai padeda pralinksminti žmones dainuojant scenoje, tačiau meilėje ir gyvenime tai nuolat kišo koją – ne kiekvienas ištverdavo šalia ryškios, žinomos, charizmatiškos moters, todėl dainininkė ilgus metus nesukūrė šeimos.

Tačiau dabar Donalda šypsosi – po ilgų vienatvės metų į dainininkės gyvenimą pasibeldė meilė.

“Šalia manęs būti nebuvo lengva, ir dėl to aš neužmezgiau ilgalaikių santykių, kurie peraugtų į šeimą”, – šluostydamasi ašaras LNK gyvenimo būdai laidai „Nuo… Iki…” šį pirmadienio vakarą 20.25 val. pasakos dainininkė ir buvusi Seimo narė.

Donalda atvira – žinomoms moterims sunku susirasti antrą pusę – jos gyvenime buvo ne vienas vyras, kuris ja pasinaudojo.

„Buvau nusivylusi vyrais ir dabar aš negaliu pasakyti, kad vyrai mano akyse atstatė pasitikėjimą jais. Per tuos ketverius metus darbo Seime aš sutikau tiek aferistų, tiek žulikų, kurie mane ir apvogė, ir apgavo, pasinaudojo mano pasitikėjimu, kuriems aš galėjau atiduoti dūšią, o jie tuo pasinaudojo. Aš netekau net pinigų”, – apie buvusius santykius su vyrais pasakojo žinoma moteris.

Vyrais galutinai nusivylusią Donaldą meilė užklupo visai netikėtai. „Mes blogai elgiamės dairydamiesi vis tolyn, o savo kiemo neapsižiūrime”, – juokiasi dainininkė. Savo mylimąjį Liną Donalda sutiko būtent savo kieme, prie namo laiptinės, nes jie, kaip vėliau paaiškėjo – kaimynai.

Donalda sako vienas pas kitą į svečius keliaujantys požeminiu namo tuneliu – tai labai romantiška. Jos namus pora vadina žiemos rezidencija, jo – vasaros.

Linas – didžiulis krepšinio aistruolis, todėl dabar ir Donalda dažnai galima pamatyti varžybose. „Mes nesislapstome, nes esame tikri dėl savo santykių”, – patikina dainininkė.

Šaltinis: lnk.lt