Naujas mokestis gerokai paspirgins Ž.Žvagulio kišenę

Tomas, Ugnė

LNK pramoginė laida „KK2“ jau šį pirmadienio vakarą 19:30 val. aiškinsis, ką gero Lietuvai atneš naujasis automobilių mokestis. Politikai žada apmokestinti ir Lietuvos kelius, ir automobilių variklio tūrį. Šia tema pasisakyti nori visi – ir pramogų pasaulio atstovai, ir verslininkai, ir politikai.

Garsus Lietuvos dainininkas Žilvinas Žvagulis pasipiktinęs – vardan ko visa tai? Dainininką, turintį penkis automobilius, naujasis ketinimas apmokestinti automobilius pagal variklio kubatūrą, gerokai nugąsdino. O išgirdus, kad valdžia svarsto ir apie Lietuvos kelių apmokestinimą, atlikėjas susimąstė, ar apsimokės jam koncertuoti?

Dėl užgriūsiančių mokesčių bus nepatenkinti ir kiti pramogų pasaulio atstovai. Radži ir Rytis Cicinas mano, kad dėl tokių mokesčių įvedimo ženkliai sumažės žiūrovų skaičius koncertuose. Juk atvykti į atlikėjų pasirodymus su savo automobiliu taps didele prabanga. Ne kiekvienas Lietuvos gyventojas galės tai sau leisti.

LNK infošou „KK2“ metu piktinsis ir garsi Lietuvos ekonomistė Aušra Maldeikienė. Jos nuomone, žmonės tiesiog liks apgauti ir nusivylę: „Mes dar daugiau žmonių išvarysime emigruoti arba paliksime juos šešėlyje“.

Ką vietoj mokesčio politikams pasiūlys Stasys Brundza?

Visa tiesa apie naująjį automobilių mokestį – jau šį pirmadienio vakarą 19.30 val. LNK Infošou „KK2“ metu!

Šaltinis: lnk.lt