„Nuo… Iki…“: su apsauga gyvenanti S. Milinytė dėl nesaugumo bėga iš Lietuvos

S. Milinytė
S. Milinytė

Iš pirmo žvilgsnio dainininkė Simona Milinytė galėtų priminti eilinę aštuoniolikmetę – daili mergaičiukė, turinti didžiulių ambicijų lipti į sceną ir savo dainomis pavergti viso pasaulio klausytojų širdis. Jaunatviškas maksimalizmas, noras būti žinomai – viskas atrodo laiku ir vietoje.

Simonai puikiai sekasi daryti karjerą – ji nuolat koncertuoja, traukia scenoje dainas su žymiausiais Lietuvos atlikėjais, tokiais kaip Egidijus Dragūnas, o žiniasklaidoje mirga straipsniai apie žvaigždiško merginos gyvenimo detales – tūkstančius kainuojančius apdarus, pažintis su žvaigždėmis, pagaliau tobulos figūros paslaptys.

Tačiau Simonos gyvenimo istorija yra kur kas sudėtingesnė nei galėtų pasirodyti iš žiniasklaidoje atsirandančių straipsnių. Simonos kasdienybė neprimena ne tik žvaigždės, bet ir eilinės jaunos merginos gyvenimo. Po to, kai Kaune gyvenanti Simonos šeima buvo įtraukta į Drąsiaus Kedžio priešų sąrašą, jų gyvenime nebuvo nė vienos ramios dienos. Deja, apie tokias jų šeimai klijuojamas etiketes Miliniai sužinojo tik po to, kai buvo nužudytas Simonos brolis Vaidas.

Jau daugiau nei metus mergina gyvena 24 valandas lydima apsaugos darbuotojų, todėl nereikia nė sakyti, kad Simonos kasdienybė neprimena jaunatviško nerūpestingo gyvenimo.

Simona prisipažįsta, kad jai šioje šalyje tapo nebepakeliama gyventi, todėl vos suėjus aštuoniolikai mergina kraunasi lagaminus ir emigruoja į užsienį.

„Taip, aš esu priversta išvykti į užsienį dėl viso to šmeižto, dėl viso to spaudimo. Ir aš neturiu kito pasirinkimo, jeigu aš noriu gyventi normalų gyvenimą, jeigu aš noriu būti jaunas žmogus, kuris gali nueiti į klubą, kuris gali siekti karjeros, kuris nori tiesiog išeiti į gatvę su savo draugais pasivaikščioti. Nebenoriu būti šalyje, kurioje šitiek nukentėjau”, – šį pirmadienį 20.20 val. LNK gyvenimo būdo laidoje „Nuo… iki..” atviraus mergina.

Šiomis dienomis sueina lygiai treji metai, kai Simonos brolis išvažiavo iš namų ir negrįžo. Po kelių dienų jis buvo rastas negyvas vienos Kauno gyvenvietės miškelyje, vos keli kilometrai nuo namų.

Kas galėjo nužudyti Simonos brolį, iki šiol nėra jokių apčiuopiamų duomenų. Tarp realiausių įtariamųjų yra laikomi Drąsiaus Kedžio pasekėjai arba asmenys iš nusikalstamo pasaulio, kurie tokiu būdu norėjo atkeršyti jo tėvui – teismo pirmininkui.

Šiandien Simona vos tvardydama ašaras pasakoja, kaip atrodė jos – jaunutės merginos gyvenimas prasidėjus šiems įvykiams.

„Aš negalėjau kaip visi paaugliai kieme žaisti krepšinio ar eiti pasivaikščioti, mėgautis savo vaikišku gyvenimu. Mes turėjome būti namuose, nes mūsų gyvybėms buvo kilęs didžiulis pavojus”, – „Nuo… iki…“ prisipažins Simona.

Šaltinis: lnk.lt